Los Angeles Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A halál csupán a kezdet...utána jön a nagy kaland
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Családi házak

Go down 
+3
Seth Buchanan
Jason Garwin
Bec Redicio
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Seth Buchanan
Halandó
Seth Buchanan


Hozzászólások száma : 27
Age : 36
Faj : az ügyeletes jófiú
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 9:48 am

*Az ücsörgés, egy üveg pia társaságában, nem éppen kellemes elfoglaltság. de mikor élő műsort kap az ember, na az már valami. Olyan mint egy tv, csak ez sokkal nagyobb.
Mikor meglátta Anitát, kicsit megsajnálta. Gondolta bizonyára rosszul van. Aztán megjelent Regina is. Oly dolog történt, miről aztán ő még csak álmodni sem mert. Igaz tudott néhány dologról, de arról nem hogy folyamatosan megcsalja őt. Ez már magas volt számára. Nem kellett volna sok hozzá hogy majd szépen lemenjen onnan,. s ő maga képelje fel a csajt, de azt ő nem szokta megtenni. Gyengeségnek érezte megüti egy nőt. Hol ott, közel sem a gyengeség jele volt. *
~Kurva...~*szaladt keresztül fejében egyetlen egy gondolat, s alaposan meghúzta az üveget. Ám mikor a lány megkapta pofonját, na az már nála volt a tetőpont. Ám a lányt nem kellett félteni. Aztán pedig bement a lakásba, ő meg vállat vont, mondván, rá már nincs is szükség, így tovább iszogatott. Egészen addig, míg el nem fogyott az itala. Akkor visszamászott az ablakon, becsukta azt, majd lement a nappaliba, elemelt egy üveg vodkát, majd körbe pillantott, s annak a társaságában indult vissza a tetőre. Az ablakot kinyitotta, visszamászott helyére, majd kényelemesen elhelyezkedve figyelte tovább a csillagokat.*
~Még hogy én papucs...sosem voltam az, és nem is leszek...csak attól, hogy nem vagyok kemény a csajokhoz, még nem kell papucsnak lennem...ez felháborító...~
*Valahogy érezte, holnap a fejfájás ellenére is, olyat fog tenni, amit szinte soha sem, na de ez már egy teljesen más tészta volt.*
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 10:50 am

*Vivien lépett oda hozzá. És elvette tőle a piáját. De ami még felháborítóbb volt, az az, hogy a cigijét is. Már másodjára akadályozták meg a dohányzásban. Egy rendes szálat nem tudott elszívni, mert valaki mindig közbeavatkozott. Kezdett nagyon elege lennie ebből az estéből.*
-Sajnos nem... ha boxzsáknak néztem volna már nem élne. Persze az volt az eredeti terv, de megakadályoztak benne. *vonta meg a vállát. Már az sem érdekelte, hogy elvették tőle a cigijét. Jó volt újra érezni, hogy itt van vele Vivien. A legjobb barátnője, akinek mindent elmondhat. Hirtelen már nem is kellett neki a cigi. Ezért elővette a maradékot és elhajította. Majd, ha valakinek kell, felveszi.
Engedte, hogy Vivi segítsen neki lemosni a vért kezeiről. Közben pedig megpillantotta Seth-et, aki éppen a nappaliba igyekezett. Majd kb egy fél perc múlva ismét, amikor újra felballagott az emeletre. Rosszul esett neki, hogy nem is foglalkozik vele. De mindegy, most itt van vele Vivien.
Felmentek az emeletre, és bezárkóztak Anita szobájába. A lány azon gondolkodott, hogy vajon Seth az emelet keretein belül hol is lehet? Mert a folyosón nem látta. De, ha jobban belegondol nem is érdekli.*
~Mi van, ha valami csajjal kamatyol éppen?~ *futott át ez a gondolat fejében*
~Nem... Seth nem olyan.~ *rázta meg a fejét és lefeküdt az ágyára. Onnan nézett barátnőjére. Kiterült, mint valami zsák. De olyan jó volt itt. Nyugiban.*
-Azóta annyi minden történt... *rázta meg a fejét. Nem szándékozta elmesélni az egészet. Csak a lényeget.*
-Elsőben jártam Richarddal. Ő volt az első pasim... És mindenben az első... *itt lehajtotta a fejét* -De igazából csak kihasznált. És miután megtörtént az, elhagyott Regináért. Már akkor utáltam, de elkezdett járni Sethtel. Persze azt hittem, hogy már rég szakítottak, de most derült ki, hogy nem. És elkezdte nekem az előbb kint ócsárolni... Végül aztán ezért vertem be a képét. Persze már rég megérdemelte volna. *vonta meg a vállát. Hát, kitálalt.*
Vissza az elejére Go down
Regina Johns
Halandó
Regina Johns


Hozzászólások száma : 6
Tartózkodási hely : Többnyire luxus helyek
Faj : Ember
Karakter életkora : 18 év
Registration date : 2009. Feb. 05.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 11:06 am

*Hamar fordult a kocka, és betörték a képét. Anitát alig bírták leráncigálni róla a többiek. Regina pedig csak sikítozott és jajveszékelt. Ő nem tudott bunyózni. Nem az a fajta csaj volt. És Anitáról sem gondolta volna soha, hogy ilyen jó. Hát ezzel tévedett is egy nagyot. Vérzett az orra, nem is kicsit. Az arcán megannyi zúzódás éktelenkedett. Mikor a lányt leszedték róla, Karen és Gretchen odaléptek hozzá. Gretchen mobilt ragadott és a mentőket hívta.*
-Úristen! Nehogy elvérezzen! *mondta Karen kétségbeesetten. A hűséges csicskák...
Hamar ki is jött egy mentősautó, és ellátták Reginát.*
-Be kell vinnünk a kórházba megfigyelésre, mert lehet, hogy agyrázkódást is kapott. A másikat szintén. *bökött Richard felé, akit egy másik mentős látott el. Reginának helyrerakták az orrát. Ami bizony eltört. Nagyot is sikított. És mondta a magáét rendesen a mentősöknek.
Végül Richardot és Reginát is beszállították a kórházba.*
-Ezek a mai fiatalok és a bulijaik... *rázta meg a fejét az egyik mentős. Ezután elhajtottak, és már mentek is a kórházba. Gretchen elkísérte Reginát. Karen pedig a királynője parancsára még ott maradt a bulin, hogy figyelhesse Vivient. Ez volt a parancs. És aztán majd másnap beszámolni.*
Vissza az elejére Go down
Tyler Ian O'Maley
Halandó
Tyler Ian O'Maley


Hozzászólások száma : 15
Age : 36
Tartózkodási hely : Bronx
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 11:20 am

*Sosem gondolta volna, hogy lesz olyan buli, ahol ő még egyszer valamikor unatkozni fog. Sosem akarta megtapasztalni, de hát, ilyen az élet, s ezt meg is kell tennie. Végigtekintett a tömegen a táncolókon, s Jasonön, no meg azokon a csajokon, akik odáig voltak a srácért. Jó nem volt féltékeny, egyetlen pillanatra sem, hisz a legjobb haverja volt.
Ám mikor Vivien csak úgy faképnél hagyta, nem kicsit döbbent meg rajta. Nem sokan tették volna meg ezt a sráccal. Sokkal inkább úgy vélte, majd Vivien is beadja a derekát, de ezek szerint, sokkal keményebb fából faragták, mint az átlag csajokat.
Persze ő maga még mindig azzal a maradék üveg piával álldogált a fal mellet, elagyalva azon, vajon kik lehetnek az emberek többsége. Hisz rengeteg egyént, még csak látásból sem ismert. Szóval, így akarjon az ember bulit rendezni. *
~Azt sem tudom kik ezek...Jasonéken kívül senkit sem ismerek...Seth felszívódott, Anita felment az emeletre Viviennel, aki mellesleg marhára ismerős, de egyszerűen nem tudom hová tenni...
*Szaladt keresztül fejében a gondolat, mindössze egyetlen pillanat leforgása alatt. Mikor az üveg kiürült, félre tette azt egy kis sarokba, majd pedig megpillantva azt a fazont, ki lógott neki nem kevés pénzzel, odament hozzá, s átkarolta nyakánál.*
-Hééé Hapikám! *az persze riadtan szaladni kezdett, de Tylernek csak egyetlen apró mozdulatába telt, s már meg is ragadta annak gallérját, s visszarántotta magához.*Milyen szépen kinyaltad magad... na mi lesz a pénzemmel?
-Megkapod Tyler...nyugodj meg...*mormogta a srác, majd levette magáról a srác kezét, s szépen kereket oldott. Ty csak megingatta fejét, elmosolyodott, majd elvett egy zacskó chipset, kibontotte, s falatozni kezdett, miközben figyelte az "előadást".
Vissza az elejére Go down
Jason Garwin
Halandó
Jason Garwin


Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Los Angeles
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 11:31 am

*Na bumm. Vivien szépen kijátszotta magát ismét. Jason megint kosarat kapott, és ez nem kicsit rontotta le az egóját. Szerencsére részegen csak nézegetett jobbra-balra. De még így is szarul esett ez neki. Néhányan erre elkezdtek nevetni, de Jason lövvelt feléjük egy gyilkos pillantást, mire mindenki szépen befogta. Ő pedig odament Claire-hez és nála próbálkozott tovább. Nem sokáig kellett udvarolnia neki, hiszen a csaj odáig volt és vissza Jasonért. Hamarosan gyűjtött Claire mellé még két csajt. Az egyiknek fekete haja volt, a másiknak meg vörös. És akkor még ott volt a szőke is. Jason örült ám a fejének nagyon, hogy ennyi jó csajt maga köré gyűjtött. Egyébként a másik kettő egész végig a nappaliban volt. És többnyire ők is azok között a lányok között voltak, akik Vivienre féltékenykedtek.
Most viszont örülhetnek mindannyian mert megkapták Jasont mindenestül. Hamarosan fel is másztak az emeletre. Jason középen, az oldalán pedig a csajokkal. Benyitott a szobájába, ahol már ugyan voltak, de a srác nem zavartatta magát.*
-Na söprés! *mondta elég hangosan. Mire a párocska, akik eddig ott voltak, szépen összeszedték cuccaikat és leléptek. A srác pedig bevonult a három bomba csajával. Mert neki még részegen sem elég egy. De nem ám. Jason nagy kandúr ám. Az alkohol sem fog ki rajta.*
Vissza az elejére Go down
Vivien Blake
Halandó
Vivien Blake


Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Platina háromszög
Karakter életkora : 18
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 11:51 am

*csendesen hallgatta végig Anita beszámolóját. Végig, minden egyes szót. valahogy nem csodálta hogy regina így kibabrált vele, hisz mindig is egy nagy barom volt. Az oviban még bírta őt, de aztán hogy nagyobbak lettek, jött a rivalizáció, de hát ilyen az élet, ez kell szeretni, vagy épp utálni, de akkor is végig kell menni rajta.*
-Értem...a rohadt dög... te meg gondolom, szerelmes voltál mint a csacsi, aztán meg félre dobott...*felsóhajtott, majd felhúzta lábát, s egyenesen Anita szemeibe tekintett. *Minden esetre gratulálok neked hozzá.*mosolyodott el, majd odament s lefeküdt barátnője mellé az ágyra.*
-Az unokatesód, másodszor is kosarat kapott...van rá egy tízesem, hogy már máshol vigasztalódik...*mosolyodott el halványan, de persze valamiért furán is érezte magát a dologgal kapcsolatban, mégsem mondta el senkinek sem. Inkább csak ült ott, figyelve a lányt, finoman simítva ki egy tincset arcából.*
-Elmondok neked egy titkot...
*Elhallgatott, körbe pillantott, majd leszállt az ágyról, s a mellé telepedett le. Ismét a lányra tekintett, majd csendesen kezdett el beszélni hozzá.*
-Sosem tudtam igazán, mért is akarja apám, hogy otthon legyek, egyedül, bezárva a go...az embereivel...akiket mellesleg a jobb vesémbe sem kívánnám...de a minap rájöttem...*megingatta fejét.*Olyan pasit akar hogy találjak, aki neki is tetszik...így olyan vagyok mint egy fogoly...
*ismét elhallgatott, majd felkelt, visszaült a fotelba, felhúzta lábát, átkarolta azokat, s csendesen folytatta.*
-Itt vagyok 18 évesen, és hála Angelonak még azt sem tudom milyen egy igazi csók...
*valakinek el kellett már mondania. kellett valaki, aki talán megérti, s aki talán egy apró csírájával is ismeri az apját. persze talán lehet rossz helyen kopogtat, hisz a lánynak nem mondta el hogy az apja mégis mivel foglalkozik.*
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 12:08 pm

*Anita mint az érzelmi tanácsadó? Na igen... Ezt is megértük.*
-Jason? Hát tuti már begyűjtött magának három, négy csajt. És most a szobájában hancúroznak... *mondta egykedvűen. Ismerte ő már jól a drága unokatesóját.*
-Vicces, hogy csak így kosarat adtál neki. Persze nem is véletlenül te vagy a legjobb barátnőm. *mosolyodott el büszkén és megölelte Vivient.*
-Büszke vagyok rád. Nehogy már téged is betegyen a gyűjteményébe. Meg is mondom neki, hogy lehet rólad szépen leszállni. *mondta. Úgy gondolta, hogy Vivi nem bánná. Nem mindenki szereti, ha a végtelenségig nyomulnak rá éppen.
Majd végighallgatta ő is a barátnője mondandóját. Felkelt az ágyról és odalépett hozzá.*
-Igazából ne sajnáld... Az apukádnak igaza van. Csak az olyan csalódásoktól akar megvédeni, amilyeneken én mentem keresztül. A gimiben az összes pasi egy vadbarom. Csak kihasználtak volna... Jobb is így. Egyébként pedig ne sajnáld... Majd megtudod mi az az igazi csók. *mosolyodott el, hogy felvidítsa Vivient. Persze nem biztos, hogy ez olyan sokat segített.*
-Amúgy is csak akkor igazi egy csók, ha egy olyan személlyel vagy, egyébként pedig nem... *vonta meg a vállát. Persze ő csak olyanokkal csókolózott, akiket szeretett. De tudta jól, hogy sokan nem így vannak vele. Csak poénból smárolnak. Vagy ott van Jason, aki falja a nőket. Hát ott egyik csók sem igazi.*
-Na de majd segítek én neked megkeresni a te lovagodat, aki még apádnak is elnyeri a tetszését. *ismét egy mosoly és a kezét nyújtotta Vivi felé. Régen is karoltak már egymásba, mint barátnők. Nincs ebben semmi.*
-Viszont szerintem ne szomorkodjunk tovább. Inkább érezzük magunkat jól. Egy buli arra való, nem? *kérdezte. És ki gondolta volna, hogy az előbb még őt vigasztalta Tyler. Most meg ő vigasztal mást. De nem is baj ez. Jó ez így. Anita sosem engedte meg magának, hogy sokáig legyen kiborulva. Mindig csak egy kicsit. Aztán összeszedte magát, hogy tudjon a barátainak is segíteni. Jelen esetben Vivinek.*
Vissza az elejére Go down
Vivien Blake
Halandó
Vivien Blake


Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Platina háromszög
Karakter életkora : 18
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 12:28 pm

-Megóvni a csalódástól...de az ember a hibáiból tanul...*mormogta.*~Hisz ő is azokból jött rá, jobb ha a zsebében vannak a zsaruk...most lenne itt egy razzia, mindenkit elvinnének, csak engem nem.. na szép...~
*Szaladt át fejében a gondolat, majd mikor Anita megölelte őt, elmosolyodott, s viszonozta az ölelést. Aztán vigasztalni kezdte. S ez egyre jobban tetszett neki. A hosszú évek alatt, egyszer sem volt ilyen remek kis kapcsolata egy emberrel sem. Mindig csak úgy tudott valakinek a közelébe kerülni, ha szépen ellógott. Egyébként egy embert sem ismert volna meg, s ő lett volna az ismeretlen kislány, akit senki sem ismer, s mindenki csak furán tekint rá.*
-Jó... menyünk.*mosolyodott el. De nem bírta megállni hogy ne tegyen megjegyzést azokra a szavakra.*Bölcs gondolat...
*s már ment is ki a lánnyal le a lépcsőn, egészen a nappaliba, hol még mindig ott voltak a vendégek. Egy páran Alkesz sakkoztak, a másik fele táncolt, még egy része pedig egymás karjaiba borulva csókolóztak.
No igen. Az ő életéből még a buli is kimaradt, nem is egyszer. Ha valami party volt náluk, mindig kisestélyit kellett húznia, s el kellett játszania hogy ő apuci kicsi lánya. Az a helyes kislány, akit mindig is ismertek. Ó de ha tudnák a valóságot. Persze a mai napon, még nem adta be magának a drága kis adagját, s kezdte is miatta furcsán érezni magát. Néha furcsa szédülés jött rá, de szerencsére a sok részeg között, ez már fel sem tűnhetett senkinek sem. Esetleg csak az, hogy a piha helyett, inkább vizet ivott, semmi extrát.
Aztán odalent Anitára pillantott.*
-Na és most mit csinálunk?*felvonta szemöldökét, úgy tekintett a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 12:59 pm

*Elindultak szépen le a lépcsőn. Vivient húzta maga után. És ismét a nappaliban voltak. Már csak egy valakit látott, aki ismerős volt neki: Tylert.
Hirtelen eszébe jutott valami, és Tyhoz lépett. A másik kezével az ő kezét fogta meg, és ellentmondást nem tűrve elcibálta őket a táncparkettig. Ott aztán elengedte a kezüket, és közelebb lökte őket egymáshoz.*
-Vivien, Tyler. Tyler, Vivien. *és ezzel meg is tette a bemutatást. Ő nem tudta, hogy azok már ismerik egymást.*
-Táncoljatok, én mindjárt jövök. Szívok egy kis friss levegőt, mert megint rosszul vagyok. *mondta és elindult kifelé. Tényleg nem érezte magát valami jól. De amúgy ez volt a terve. Tyler tud ám jó gyerek is lenni. Ezt ma bizonyította be Anitának. Talán majd pont ő lesz Vivien lovagja, vagy nem... Ki tudja. Ő mindenesetre kilépett az ajtón. A ház elől már felkaparták a sebesülteket is. Már lecsillapodtak a kedélyek. Ő pedig a friss levegőbe szippantott. Ettől pillanatnyilag jobban lett.*
Vissza az elejére Go down
Tyler Ian O'Maley
Halandó
Tyler Ian O'Maley


Hozzászólások száma : 15
Age : 36
Tartózkodási hely : Bronx
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 1:15 pm

*Ty kicsit meglepődött, mikor meglátta Anitát, ráadás képp egyenesebben menni, mint eddig máskor tette volna. Minden esetre elmosolyodott, s mikor az megragadta kezét, meglepetten vonta fel szemöldökét.*
-Anita...mire készülsz?*kérdezte, majd mikor már ott állt Vivien előtt, azzal a lánnyal, ki annyira tetszett neki, s még ismerős is volt, elmosolyodott. Kicsit zavartan, mint valami kisfiú. Pedig tudjuk, ez nem volt a szokása. Vett egy nagy levegőt, majd Anitára pillantott.*
-Menj csak...de nehogy összeverj még valakit.
*Kacsintott egyet, majd valami jó dallamú szám csendült fel. a Du you love me című szám. S aki ismerte, az tudta, ez igazán az a fajta zene, aminél nem épp kicsit kell összebújni hogy meglegyen a megfelelő összhang. Minden esetre előtte még megkérdezte.*
-Ha már így egybe tereltek minket... van kedved egy tánchoz?*tudakolta felvonva szemöldökét, miközben arcára apró mosoly költözött. S ha a lány igent mondott, hát akkor táncolni kezdett vele, mit sem tudva a kémnek ott hagyott lánykáról.*
~Szép terv Anita... nagyon szép...de megállj! Fogsz te még ilyen uncsi helyzetben lenni... csak legyen a közelben Seth... Jason meg...várom azt a percet, mikor jön egy nő, és... hopp...de ez megtörtént...~*szaladt át benne a gondolat, majd szélesen elmosolyodott.*
-Szépen ott hagytad Jasont...*mondta, két lépés között, kezét végigsimítva a lány combján. Persze átvolt dolgozva a zene, s így félig meddig olyan Hip Hop stillus lett belőle.*
Vissza az elejére Go down
Vivien Blake
Halandó
Vivien Blake


Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Platina háromszög
Karakter életkora : 18
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 1:25 pm

*Vivien nem kicsit lepődött meg, mikor Anita odavezette hozzá Tylert. Elmosolyodott, hisz bírta a srácot. Vett egy nagyobb levegőt, elmosolyodott, majd ismét Anitára pillantott.*
-Jól van menj csak...de vigyázz magadra!
*mondta majd tekintete Tylerre siklott.*
-Persze... *mosolyodott el kedvesen, majd megfogta annak kezét, s egyenesen a parkettre vezette. Nyugodtan kezdtek el táncolni. Persze egy pillanatra sem hagyta ott a férfit. Mikor az végigsimított combján elmosolyodott. Oldalra billentette fejét, az ütemre rendesen mozgott, táncolt, hisz azt kellett megtennie.*
-Kösz.. nem bírom mikor valaki így nyomul...de főleg azt, ha valaki ennyire le issza magát...
*mormogta, majd elmosolyodott. Kicsit jobban hozzá simult, persze őt magát semmi sem érdekelte. Csak abban volt biztos, Tyler jó képű srác, s talán megbízható is. Mégis olyan ismerős volt számára.*
-Olyan ismerős vagy... mintha többször is találkoztunk volna... na jó...tudom hogy már háromszor, de azon kívül...-mosolyodott el, majd összevonta szemöldökét, aztán nyugodtan táncikált tovább ott Tyler oldalán. Persze többen is csatlakoztak hozzájuk, s ez így már is normálisabb helyzet volt, s nem olyan kis esetlen.*
Vissza az elejére Go down
Seth Buchanan
Halandó
Seth Buchanan


Hozzászólások száma : 27
Age : 36
Faj : az ügyeletes jófiú
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 1:56 pm

*A pia, a hold csodás fénye, a csillagok az égen, megtették hatását. Kivételesen semmi olyasmit nem tett, mit a törvény tiltana. meg aztán a sport végett nem is igazán tehetett semmi ahhoz hasonlót. Csak feküdt ott kezét feje alá tartva, majd néhány perccel később, észre vette az ital elfogyott. Felkelt, s még stabil lábakon az ablak felé igyekezett. Ám valaki épp akkor dobot ki valamit. Megbotlott benne, megcsúszott, majd lebucskázott a tetőről. nem kis koppanás hallatszott, de nem kiáltott fel. Már a tetőn beverte a fejét. kellemetlen élmény volt.
Aztán csak feküdt ott, gyűlő vértócsával. Szerencsétlenségére, ép valami kerti szerszám is volt ott, s karját egy ponton átszúrta. De talán épp annak volt köszönhető hogy semmit sem érzett, hogy már a tetőről való leesésnél elvesztette eszméletét.
Egy srác észrevette a dolgot, s már rohant is ki az épületből egyenesen hátra. Odaérve nem bírta ki hangos szörnyülködés nélkül. *
-SETH!!! HÉÉÉÉ HÍVJON VALAKI EGY MENTŐT!!!! *kiáltott a srác, s pár pillanat múlva, valaki már telefonált is. Nem mozdították meg, hisz tanulták, az ilyen esetekben senkit sem szabad megmozdítani. A srác tiszta ideg volt. Egyszerűen még elképzelni sem tudta mégis hogy történhetett a dolog. Hisz a srác remek egyensujjal rendelkezett, de ez egy buli, s it bármi előfordúlhatott. Majd felpillantott a tetőre.
-Te jó ég....*mormogta majd kezét felemelte, s egy szorító kötést helyezett a sebre.*
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 2:15 pm

*Már éppen bemenni készült, mikor halott valami nagy becsapódást, aztán, hogy valaki Seth nevét kiálltja, és a mentőket. Ekkor visszafordult és ő is meglátta. Seth ott feküdt a földön, mozdulatlanul. Megállt benne az ütő. elfehéredett, majdnem elájult, a szíve olyan gyorsan kalapált, mintha valami táncot járna. Odaszaladt és nem érdekelte senki és semmi. Mindenkit, aki a közelében volt, ellökött onnan.*
-SEHT, SETH! *üvöltötte mint egy idegbeteg. De Seth nem volt magánál. Anita sírásban tőrt ki. Vagyis ez nem kifejezés. Úgy elkezdett bőgni, hogy így még életében nem sírt. Keservesen. Attól félt, hogy meghalt. Vagy valami ilyesmi. És ez elfogadhatatlan volt. Már az sem érdekelte, ha mindenki megtudja, hogy ő bizony belé van zúgva. Már nem érdekelte semmi. Legszívesebben az életét adta volna oda a másikért. Csak, hogy az jobban legyen.*
-Kelj fel! Kelj fel! *üvöltötte ezt is miközben kicsit megrázta a srácot. Mindeközben keservesen sírt.*
-MENTŐŐT, VALAKI HÍVJON MENTŐT!!! *üvöltötte még ezeket is. Az már nem zavarta, hogy rég kihívták. Hamarosan a fél társaság köréjük gyűlt. De Anitát már ez sem érdekelte. Neki csak az eszméletlen Seth lebegett a szeme előtt, és az, hogy elveszti őt. Úgy, hogy még az övé sem volt.
Aztán meglátta a srác fején a sebet, ami kicsit vérzett. Na erre már még keservesebben elkezdett sírni. Páran elakarták onnan rángatni. De Anita nem hagyta. Nem is figyelt kinek, de bevert. Bevert ennek, bevert annak. Észre sem vette közben a szirénázást.*
-Nem hallhatsz meg! *sírt, szipogott. Olyan fehér volt, olyan rosszul volt. Nem sok kellett már ahhoz, hogy elájuljon. Seth mellkasára hajtotta finoman a fejét. És ott zokogott tovább. Közben megérkeztek a mentősök. Anitát meg már csak azért tudták onnan lerángatni, mert olyan rosszul volt. Nem merte nézni, hogy a mentősök mit csináltak. Félt az esetleges lehetőségektől, miszerint a srác meghalt. De aztán az egyik mentős megszólalt.*
-Még él, de azonnal kórházba kell szállítanunk. Egy valaki jöhet vele, ha akar. *mondta. Anita pedig kirontott a tömegből, és megszólalt.*
-Én megyek! *préselte ki magából két sírás között.*
-Hozzátartozója? *kérdezte a mentős. Na erre mit is mondhatna?*
-Igen. *mondta végül ezt bólintva. Marhára nem érdekelte, hogy hazudott. Máskülönben megverte volna a mentőst, ha nem mehet vele.
Ezután beszállt a mentőautóba és már mentek is a kórházba. Ezzel maguk mögött hagyták a bulit. De kit érdekel a buli ilyenkor, mikor Seth életveszélyben van. Ha meghal, akkor Anitát már nagyon az élet sem érdekli.*
Vissza az elejére Go down
Jason Garwin
Halandó
Jason Garwin


Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Los Angeles
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2009 12:59 pm

*Jó másnaposan ébredt fel. Aztán volt egy kis hányás meg ez meg az. Aztán hazajött a faterja és üvöltözött vele. Anitát akarta mindenáron. Mindenkit hazaküldött, és Jason takarítgathatott. A csajokat, akiket felvitt, már rég hazainvitálta őket. A "majd hívlak" címszó alatt.
És tényleg nekiállhatott a nagy takarításnak. Az apja bement Anitához a kórházba, Jason bármennyire is akadékoskodott, hogy még se kéne. Reid csak azért is bement. Nem tudott mit tenni. Egyébként eléggé lesokkolta a hír, hogy Seth leesett a tetőről. Nagyon szívesen ment volna ő is a kórházba, hiszen még is csak a haverjáról volt szó. De az apja nem engedte. Neki takarítania kellett. Tyler ott maradt vele. És segített neki. Ezért még jön neki eggyel, az tuti. Közben persze fájlalta a fejét rendesen. Nem kicsit volt rosszul. A kérót nem kis időbe telt kitakarítani, de mire Anitáék hazaérnek, talán nagyjából készen lesznek vele.*
-És te mit csináltál az este? Fel szedtél valami csajt? Vagy itt rajtam kívül senki nem baszott be? *kérdezte a száját húzva. Persze csak magát okolta, hogy minek ivott ennyit. Na de már tök mindegy volt. Amúgy nem túl sok mindenre emlékezett. De arra, hogy Vivien elhajtotta őt, na arra tisztán emlékezett így is. De egy ilyenre ki ne emlékezne? Főleg, hogy Jason eddig még senkitől nem kapott kosarat. Tehát emiatt nem kicsit volt még ki mindig. De ezt esze ágában nem volt kimutatni. Inkább csak takarítgatott tovább közönyösen. Közben meg szenvedett a fejfájásával és hányingerével. De hát... Takarítani azt muszáj.*
Vissza az elejére Go down
Tyler Ian O'Maley
Halandó
Tyler Ian O'Maley


Hozzászólások száma : 15
Age : 36
Tartózkodási hely : Bronx
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2009 1:17 pm

*Furcsa volt, hogy ő nem lett elhajtva, de ki merne kikezdeni egy olyan szinesbőrű sráccal, kinek már ennyi idősen jobb kapcsolatai vannak, mint amilyen Jason faterjának valaha is lehetett volna? Főleg úgy hogy megtudta, apja nem éppen akárkivel tartott fent kapcsolatot. Igaz Vivien nem árulta el neki a teljes igazságot, de arra, fény derült, apáik sokáig dolgoztak együtt. na bumm! Jó kis ismeretség volt.
Jason olyan volt, mint a mosott szar, s ezen csak röhögni tudott volna. Bár az ő feje is zakatolt, de nem érdekelte a dolog. Egyes számú szabály! Sose mutasd milyen szarul érzed magad, csak akkor, ha már az utolsókat rúgod. vett egy nagyobb levegőt, majd elmosolyodott.*
-Mért..jól szórakoztál...Vivien kikosarazott, helyette viszont kaptál három másikat... nem minden napi a csaj...*mosolyodott el, majd tovább takarított. Egy nagyobb adag pohárhalom vett fel épp a földről, s egy nagy műanyag zsákba tette bele.
Elgondolkodott, vajon a kérdésre mit is kellene mondania. Az igazat felelje, és hagyja had fortyogjon a dühtől Jason, vagy inkább hallgasson, mint az a bizonyos a gazban? Inkább elmondja. Úgy is kíváncsi volt a reakciójára, azok után, hogy úgy visszautasította őt a lány.*
-Ami azt illeti, én eléggé magamnál voltam...és hála Anitának, még egy táncal is gazdagabb lettem Viviennel...*elhallgatott, sejtelmes mosoly kúszott arcára. Direkt átakarta rázni őt. De mégsem tette meg. Mosolya visszaváltott sima mosolyra, majd pedig eltűnt arcáról, s szép lassan újra a takarításra tudott koncentrálni.*
-Aztán meg Seth lezúgott a tetőről...valaki segített neki benne, de azt senki sem tudja hogy ki volt.*mormogta, majd egy bravúros egyszerűséggel visszatért Vivienre.*Aztán csevegtem Viviennel...másabb mint a többi csaj...kicsit hasonlít Anitára...vagy talán még keményebb is...
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 10, 2009 11:11 am

*Egész úton Reid kiselőadást tartott neki. És, hogy hogyan fogja majd ezt a pert kimagyarázni, meg hol talál majd egy jó ügyvédet. És a többi. Erre Anita már megszólalt.*
-Seth anyja ügyvéd!
-Nem baj... Nem érdekel. Hagyjad azt a kölyköt, csak bajt hoz a fejedre.
-Nem. Te nem ismered őt. És egyébként sem nyitok erről vitát. Arról volt szó, hogy nem fogsz erről többet beszélni.
-Nem. Mert az a.... *még elhallgatott mielőtt kimondta volna.*
-Jó... egyenlőre hagyjuk ezt a témát. Az ügyvédről majd én gondoskodom. Világos?
-Nekem nyolc. *vonta meg a vállát. Majd megérkeztek. Kiszálltak a kocsiból, és bementek a házba. Ahol Jason és Tyler takarítgattak. Már egész szép kis rend volt.
Anita füttyentett.*
-Ez igen!! *mondta vigyorogva, és unokabátyjához lépett.*
-Jól aludtál? Nem fáj a fejed? *látta ő Jasonon, hogy nagyon be volt tegnap rúgva.
Hirtelen csengettek. Reid ajtót nyitott, és Lance lépett be. Természetesen Jason faterja úgy csinált, mintha tök váratlanul érné a dolog. Pedig pont hogy ő hívta ide a csávót.*
-Sziasztok! *köszönt mindenkinek.*
-Helló. *mondta Anita mosolyogva. Régen bele volt zúgva ebbe a pasiba. Amolyan plátói szerelem volt. Istenítette meg miegymás. A lány különösen bukott a szőke, tetkós rossz fiúkra. Jasonnel is csak azért nem kezdett ki mert vérrokonok. És Jason is ugyanígy volt ezzel. De Lance amolyan tökéletes pasinak számított. Igazi vagány csávó, gengszter meg miegymás. Sok nő utána is döglött. Na de ez már csak mellékes. Anita már rég nem szerelmes belé. Mosolyt is csak azért villantott felé, mert régi, jó ismerős. És nem egyszer húzta ki Jasont a szarból. Amiről az apja nem tudott. Szóval mondhatni, hogy Jasonnel is jóban volt. A család barátja volt.
Reid beinvitálta a konyhába, ahol már tisztaság volt. Ott leültette egy székre, majd maga is leült.*
-Anita! Nem csinálnál nekünk egy kávét? Meg amúgy is beszélgetni szeretnék még veled... *mondta Reid*
-De... hát hogyne. *szólt a lány és a konyhába ment, hogy nekilásson kávét főzni. Hiába kemény csaj, a női poszt akkor is az övé maradt a házban, így a kávéfőzés is rá maradt.*
Vissza az elejére Go down
Jason Garwin
Halandó
Jason Garwin


Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Los Angeles
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 10, 2009 12:02 pm

-Mi van? *kapta fel a fejét, amint meghallotta, hogy Tyler Vivivel táncolt Anita jóvoltából. Már is kezdte megbánni, hogy próbálta az előbb bevédeni az apjától. Most kicsit haragudott rá. Na meg elég ideges is volt így minden miatt, hogy őt kikosarazzák, persze Tylert meg nem. És most valahogy az sem érdekelte őt, ha ez meglátszik rajta. Hát hadd látszódjon csak, hogy füstölög a dühtől.
Inkább folytatta a takarítgatást, majd mikor Vivien keménységéről esett szó, akkor abba már muszáj volt valamit közbeszólnia.*
-Anitánál? Azt kétlem, erősen. *rázta meg a fejét.* -Nem Vivien törte be tegnap este nem tudom hány embernek az orrát. *vigyorodott el. Ő ugyan nem látta a szituációt, de elég nagy híre lett. Tehát hallani hallotta, hogy az unokahúga megint alakított.
Hamarosan megjött az emlegetett szamár.*
-Ne fütyüljél nekem itt, nem neked kellett ezt a kócerájt rendbe tenned, hanem nekünk... *mondta Jason. Kicsit ideges volt még mindig. De nem Anitára vagy a takarításra, hanem még mindig a Vivis ügy csípte a csőrét. Reid lépett oda hozzá.*
-Ha ekkora gond a takarítás, akkor ne rendezz bulit! Mert nekem aztán tök nyolc, ha buli van, csak utána tegyetek is rendet. Ez a szabály. És kb az egyetlen szabály... *mondta*
-Jóvan, jóvan. Tudom fater... *csóválta meg a fejét Jason. Aztán Anita beszólását neki is viszonoznia kellett.*
-Óó... csodásan aludtam, három bigével. És te? Jó volt a kórházban szunyókálni? *vigyorgott. Bár lehet, hogy ez kicsit erős volt. Ő is sajnálta ami Seth-tel történt.
Aztán csöngettek, és Lance jött. Jason bírta Lance-t. Jóban volt vele meg minden. Csomószor falazott neki ebben-abban. És az apja helyett néha a szarból is kihúzta. Ha valami olyasmibe keveredett bele, de nem szerette volna, hogy a faterja megtudja. Hát akkor jött mindig Lance, és segített.*
-Szeva Lance! Mi a pálya? *kérdezte csak szolidalitásból. Na meg mert egy havertól szokás megkérdezni az ilyet.*
-Nincs semmi érdekes. Éldegélek, gyilkolászok. Tudod a szokásos... És veled? Tényleg három bigét szedtél fel? És legalább jó csajok voltak? *kérdezte vigyorogva. Lance is nagy nőfaló volt ám.*
-De még mennyire... *bólintott. Neki a három az egy alap dolog volt. Neki ez volt a létszükséglete, vagy a lételeme. Mint másnak az étel. Úgy Jasonnek három csaj kell egy estére, minimum.
Aztán a többiek szépen bevonultak a konyhába, ő meg takarítgatott tovább.*
Vissza az elejére Go down
Tyler Ian O'Maley
Halandó
Tyler Ian O'Maley


Hozzászólások száma : 15
Age : 36
Tartózkodási hely : Bronx
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 10, 2009 12:25 pm

*Tyler csak megingatta fejét. Látta a srácon, hogy reagálta le a dolgot, de inkább nem mondott semmit sem. csupán csak hallgatott nagyokat, s elmélkedett, vajon mért olyan nagy ügy ez. őt már nem egyszer kikosarazták. Végül csak annyit mondott.*
-Veszíteni tudni kell...
*S pakolt tovább. Aztán szállingóztak befelé a háziak, s mintha ő ott sem lett volna, egy árva mukk sem érkezett felé. Felvonta szemöldökét, végignézett magán, majd levonta a következtetést. nem is annyira fekete hogy ne lehessen észre venni őt odabent. megvonta vállát, majd levetette magát a kanapéra, lábát pedig az asztalra dobta rá. Azon az alapon, ha már egyszer senki sem veszi észre őt, akkor mért is késlekedhetne? Csak üldögélt ott csendben, majd nemsokára a másik jómadár is megérkezett, kit nem kicsit utált. Jó igaz, kihúzta már jó párszor a slamasztikából Jasont, de ki nem? Ezen az alapon, még egy páran magukénak mondhatták volna ezt a címet.*
~Jajj nagy szó...három csajjal...de a felének nem emlékszik a nevére...~
*szaladt keresztül fejében a gondolat, s néhány pillanattal később, már tudta, ha nem kel fel onnan, akkor ebből talán még balhé is lehetne, no de kitérdelek? Úgy se nagyon tud ártani neki senki sem...esetleg csak akkor, ha valaki elesik a lábában, és pont egy kés van a kezében. Na akkor már igen...de ki akar egy néger sráccal kötözködni, mikor minden olyan mint ő, egynek számít? testvérek... mondhatni.Persze ez csak képletesen értendő.
Végűl felkelt a kanapéról, nehogy még Jason leüvöltse a fejét, s inkább az ablakhoz bandukolt.*
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 10, 2009 1:43 pm

*A konyhában főzte az édes drága kávét, amit ő maga valahogy sosem tudott meginni. De az ő... Reid meg szerette a kávét, meg Lance is. Jason viszont vele volt. Ő is utálta. De jó, hogy valamiben hasonlítanak is egymásra.
Megfőzte a kávét. És még töltött is a férfiaknak egy-egy bögrébe. Mert ő olyan jó kislány.*
-Na akkor azt hiszem én felmegyek, mert tök fáradt vagyok meg minden... sziasztok! *mondta és már el is indult.*
-Nem maradsz itt velünk beszélgetni? *kérdezte Lance. Na erre Anita nem kicsit lepődött meg. Lance még eddig sosem kérte meg őt, hogy maradjon ott velük.*
-Őőő... hát, ha annyira szeretnétek. De előbb átveszem a felsőmet. *mondta és elindult a szobája felé. Addig Reid és Lance beszélgettek.*
-Kicsit jobban is igyekezhetnél, mert így az a Seth gyerek fogja elvinni. *mormogta Reid*
-Jóvanna... De azért ez így elég nehézkes nem gondolod? Mindig gyerekként tekintettem rá, most meg olyan szép csaj lett belőle. *rázta meg a fejét*
-Döntsd el akkor most, hogy akarod vagy nem...
-Akarom, persze. *szólt Lance*
-Akkor szerintem szedd össze magad, és azt a nagy csábítóerődet!
*eközben Anita átvette a fehér pólót, egy fekete toppra. Amiből hasa, háta, dekoltázsa kint volt. Ezért leginkább ezt csak itthonra szokta hordani. De neki fogalma nem volt, hogy mit akar tőle Lance. Ha tudta volna, akkor valami szolidabbat vett volna fel. De nem tudta...
Miután átöltözött, leballagott az emeletről, és eszébe jutott, hogy szegény Tylernek még nem is köszönt. Pedig ő vigasztalta meg őt este. Úgyhogy mielőtt még visszament volna a konyhába, odament Tylerhez.*
-Szia. Bocs, neked még nem is köszöntem. Csak már azt se tudom, hol áll a fejem. *mosolyodott el. És hirtelen nem tudta, hogy megölelje-e a srácot vagy ne. Tegnap olyan jó fej volt vele. Eddig pedig sosem vette észre, hogy igazából olyan mintha a bátyja lenne. Mindig azt hitte, hogy csak szívatásból meg cukkolásból ölelgeti. Pedig nem. Vagy szerinte nem. Egy este leforgása alatt jó sok minden történt. Mindenesetre megölelte Tylert. Úgy mint ahogyan a bátyját ölelné meg. Jasont úgy sem ölelgethette...*
-Köszi, hogy tegnap öntötted belém a lelket. *mosolygott még egyet, majd elindult a konyhába, hogy beszélgethessen a nagyfiúkkal. Kezdett neki ez egyre gyanúsabb lenni.
Bement a konyhába és leült. Lance pedig nem kicsit nézte meg a toppját.*
-Hűű... hát ez már mindjárt jobb, mint az a póló. *vigyorgott. Anita meg nem tudta ezt hova tenni. Hogy ez most bók vagy mi a fene.*
-Mindjárt jövök. Hív a természet. *mondta Reid majd felállt és kiment a konyhából. Persze nem hívta őt semmilyen természet. Direkt hagyta őket magukra.*
-Nagyon csinos lány lett belőled! *kezdte Lance. Anitának meg leesett az álla. Kezdte egyre jobban azt hinni, hogy a pasi bókol neki.*
-Kösz! *mondta és valami félmosolyt is küldött. Persze csak szolidalitásból.*
-Nagyon hasonlítasz anyádra. Ő is nagyon szép volt. *folytatta. A lánynak meg elkerekedtek a szemei.*
-Nem is ismerted az anyámat... *ő az anya témára kimondottan érzékeny*
-De képen már láttam. Nem is egy képen. És hidd el, nagyon szép volt. *kacsintott. Aztán volt még jó pár bók, meg célozgatás, és hasonlók. Anita anno még mindent megadott volna azért, hogy Lance ilyesmiket mondjon neki. De az akkor volt. Most már Seth-et szereti. Érte még meghalni is képes lenne.
Anitának valahol ott telt be a pohár, mikor Lance még tapizni is megpróbálta. Sőt, sikerült is neki. Anita csak vigyorgott egyet. Persze az eléggé erőltetettre sikerült. Mivel nem is gondolta komolyan. Csak kínjában vigyorgott. Nem tudta, hogy most mit is kellene tennie. Normál esetben egy monokli járna ezért, de Lance Reid haverja volt. Ha neki behúz egyet, akkor azt később nagyon megszívja. Ráadásul tudta, hogy a csávó miben utazik. Ő még nőt is simán kinyír, vagy bánt. Ilyen téren Lance volt keményebb. Mert Reid nőket nem ütött meg soha.
Jason üvöltött egyet a nappaliból. Mintha valamit levert volna. Ez a lánynak pont kapóra jött. Felugrott a székből.*
-Asszem kell Jasonnek egy kis segítség! *mondta és kiment. Nagyon szedte a lábait. Már szinte rohant. A nappaliban megállt a fal mellett, és nekitámasztotta hátát. Aztán csak meredt maga elé. Mintha sokkot kapott volna. Részben sokkot is kapott.*
~Mi a halál volt ez? Lance sosem viselkedett így~ *és hasonló gondolatok cikáztak a fejében.*
Vissza az elejére Go down
Vivien Blake
Halandó
Vivien Blake


Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Platina háromszög
Karakter életkora : 18
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 10, 2009 2:46 pm

*Másnap reggel kicsit furán érezte magát, persze inkább csak az volt meglepő számára, hogy az a Srác lezúgott a tetőről. Tudta, hogy Anita elment vele a kórházba, s így elhatározta, elmegy és meglátogatja. Igaz nem ő vezetett, de azért elment oda. Joe kiszállt a kocsiból, mosolyt villantott a lány felé. Egy fekete testhez álló fölső volt rajta, félig feszes, félig bő nadrággal. Megvillantott egy mosolyt felé.*
-Joe...olyan bő három óra múlva légy itt!
-Rendben!*bólintott, majd megvárta míg a lány elmegy az ajtóhoz, majd csak aztán szállt be a kocsiba, s hajtott el onnan. Vivien pedig az ajtóhoz lépkedett. Jobb keze hüvelykujját nadrágja zsebébe csúsztatta, majd másik kezével megnyomta a csengőt. Remélte hamar ajtót nyitnak neki.
Haja hanyag eleganciával omlott vállába. Csodásan festett. S még csak nem is volt másnapos! Hála a levés alkoholnak mit fogyasztott. Igaz nem vetette meg, de az anyag mellé, ezt mégsem fogyaszthatta. Direkt hosszú úju felsőt vett fel. Nem akarta hogy mindenki rájöjjön arra, mégis mit művel magával. Azt meg cseppet sem akarta hogy Anita megtudja, vagy épp valaki más. nem lett volna épp kellemes, ha apja fülébe jut a dolog.*
~Remélem már itthon van... nem állíthatok be csak úgy a kórházba...hisz nem is ismerem a kölyköt...de akkor is érdekel hogy mi van vele...~
*Szaladt át benne a gondolat, majd néhány pillanattal később, már fel s alá mászkált, majd hátat fordított az ajtónak. Napszemüveget csúsztatott szemei elé, táskájából elővett egy kis üveget, belekortyolt az italba mi benne volt. Gyümölcslé. Nem tudott meglenni nélküle.
Aztán egy alak nyitott ajtót. Ő visszafordult az ajtó felé, felvonta szemöldökét, szemüvegét lecsúsztatta orrára, egyik lábáról másikra helyezte az egyensúlyát. Elmosolyodott, majd csendesen, kicsit sexis hangon szólalt meg. de most elég szolidan viselkedett.*
_üdv!...Én Anitát kresem... itton van?!
Vissza az elejére Go down
Tyler Ian O'Maley
Halandó
Tyler Ian O'Maley


Hozzászólások száma : 15
Age : 36
Tartózkodási hely : Bronx
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 11, 2009 8:24 am

*A hallottakon egy cseppet megdöbbent, s hogy ott álldogált, le is esett az álla elég alaposan. Sosem gondolta volna, hogy egyszer majd annak a palinak a szájából ilyesmit fog hallani. persze úgy tett, mint aki nagyon kifelé bámul, s nem hallja mit tervez Reid és a drága haverja.
Mikor aztán Anita megölelte, egy cseppet meglepődött, de aztán viszonozta az ölelést.*
-Nem csodálom...azok után ami Sethtel történt... és is ki lennék bukva...délután benézek hozzá... ha gondolod elviszlek... viszünk neki valami rendesebbet mint a kórházi koszt.
*elmosolyodott, majd kicsit megringatta a lányt. Igaz semmit sem mondott annak arról amit hallot, de majd a kórházba menet, biztos felfogja világosítani a lányt. Hisz mégsem hagyhatja hogy a barátja ilyen óriási nagy galibába keveredett. *
-Á...semmi baj...próbáltuk meggyőzni Reidet hogy ne menyen el oda...de hajthatatlan volt.
Aztán mikor azt a nyálasnak akart szánni szöveget meghallotta. úgy tett, mintha lenyúlt volna a torkán, s mintha hányni akart volna. Rémes hogy egyesek milyen genny dolgokra képesek.
Aztán Jason kiáltott egyet, benne pedig megállt az ütő. Majdnem szívrohamot kapott.*
-JASON!!! ne illesztgess!!!
*aztán néhány pillanattal később csengettek. Ő maga meg csak bámult az ajtóra, de nem mozdult meg. Csak meredt maga elé, hisz ez nem az ő háza volt.*
Vissza az elejére Go down
Jason Garwin
Halandó
Jason Garwin


Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Los Angeles
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 11, 2009 1:17 pm

*Jason éppen egy vázát próbált letakarítani, ami nem kicsit ragadt. Ki tudja, hogy éppen mitől. Lehetett az a piától kezdve a hányás is. Tehát nem nagyon örült, hogy azt az undorító vázát kellett takarítania, de nem volt mit tenni.
Már egész tisztára pucolta, mikor a tv-ben elvonta a figyelmét Pamela Anderson. Éppen a baywatch ment. De a lényeg az volt, hogy elvonta a figyelmét, és a kezéből kicsúszott a váza, ami szépen összetört. Jason üvöltött egy nagyon mérgében aztán anyázni is elkezdett. Még Pamelának is mondta a magáét.*
-Jóvanna. Mondd a vázának. Rám is szívbajt hozott... *morogta, és elkezdte a szilánkokat is összeszedni.
Közben Anita kijött. A srác azt hitte, hogy neki jött segíteni.*
-Áhh végre. Már éppen időben jöttél. *mondta, de aztán észrevette, hogy Anita marhára nem akart segíteni neki. És akkor még csak rátett egyet a csengetés is. Jason egyből Anitára sandított. De az se kép, se hang. Mintha ott se lett volna. Ekkor Tyler felé nézett. Aztán megrázta a fejét.*
-Lusta bagázs. Hát már mindent nekem kell csinálnom? *morogta ezt is és elindult sebes léptekkel az ajtó felé. Szinte feltépte azt, olyan erővel nyitotta ki. Elég ideges volt már így is, de mikor meglátta, hogy ki van az ajtóban, azt hitte, hogy elfogja őt az agyvérzés. Pedig Jason sosem volt az az ideges típus.*
~Na már csak ez hiányzott~ *mérgelődött tovább magában, aztán megszólalt.*
-Gondolom nem takarítani jöttél... *gonoszkás mosoly. Jason most nagyon szemét volt.*
-Anita? Nincs itthon... *jelentette ki már csak azért is, de hátulról jól kupán vágták.*
-Ááh... *kapott a fejéhez. Anita volt mögötte. Gondolhatta volna, hogy ő adott neki tockost. Jason sóhajtott egyet, majd elhátrált az ajtóból.*
-Parancsolj hercegnő! *még egy utolsó gonosz megjegyzés és elhúzott az ajtóból. Átadta Anitának a helyet. Jason nem tud veszíteni. Ez tudományos tény. Ez van.*
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 13, 2009 10:52 am

*Meghallotta, hogy csengetnek. De nem tudott rá semmit sem reagálni. Helyette Jason ment az ajtóhoz anyázva. Ajtót nyitott. Ekkor már Anita is úgy gondolta, hogy ideje visszatérnie az álomvilágából, meg a sokkból.
Arra gondolt, hogy szeretne Seth-ez visszamenni a kórházba. Ha Reid megengedi, akkor talán Tylerrel mehet. Ha megengedi.
Gondolatai közben ő is az ajtóhoz lépett. S mikor meghallotta Vivien hangját, nagyon megörült. De egyben kicsit ideges is lett, hogy Jason ott okoskodik, meg hazudik, hogy nincs otthon. Erre a lány egy jó nagyot suhintott unokatestvére fejére. De megérte, mert az odaengedte őt az ajtóhoz.*
-Szia Vivi! *mondta, és odament, hogy megölelje barátnőjét.*
-Gyere beljebb. *szólt az ölelés után. Miután Vivien be lépett a házba, ő becsukta mögötte az ajtót, és a nappaliba invitálta. Nem gondolta, hogy a konyhába kéne mennie Lance-hoz. Most valahogy nagyon nem volt hozzá kedve.
Reid toppant be a nappaliba, kérdően tekintett Anitára.*
-Miért hagytad magára a vendégünket? *hangja szigorú volt. Pedig Jason faterja sosem szokott szigorú lenni.*
-Azért, mert egy újabb vendégünk jött. *mutatott Vivire. Reid pedig egyből tekintetét a másik lányra helyezte. Szemeit végigfuttatta rajta, majd egy Jason féle vigyor terült szét az arcán.*
-Nem is mondtad, hogy van egy ilyen szép barátdnőd. *mondta és közelebb lépett Vovohez. Majd kezet csókolt neki.*
-Reid Garwin. *mutatkozott be. Anitának meg kis hijján leesett az álla.*
~Nem elég, hogy Jason rá nyomult. De most már Reid is?! Meddig süllyed még ez a világ?~ *tanácstalanodott el gondolatban, majd tekintetével Tylert kereste a szobában. Jelen pillanatban ő volt az egyedüli normális pasi, aki a házban tartózkodott.*
Vissza az elejére Go down
Vivien Blake
Halandó
Vivien Blake


Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Platina háromszög
Karakter életkora : 18
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 13, 2009 11:45 am

-Neked is szia Jason...*köszönt egy halvány mosollyal arcán.*És nem... nem segíteni jöttem...
*felelte majd mikor azt fejen vágták, mosolya kiszélesedett. Persze nem bírta megállni hogy ne szóljon neki azért, amiért oly gúnyos hangon szólt hozzá, s lekirálynőzte...pedig ő maga egy cseppet sem viselkedett úgy.*
-Jajj... egyből térdre rogysz és próbálsz kedveskedni, mikor valami nem úgy alakúl ahogy te akarod? Ejnye...hát ilyen sérülékeny az egód nagyfiú?*elmosolyodott, majd mikor Anita megölelte, ő viszonozta az ölelést. Nyugodtan ment be, persze mikor meglátta az idősebb Garwint, felvonta szemöldökét. A kézcsókon kicsit meglepődött. Rögtön eszébe jutott, hogyha visszautasítja az apucit is, vajon leesik nekik, hogy ő nem vevő az ilyesmire? Talán igen, talán nem. Persze elmosolyodott, s úgy tett, mintha ez az egész nagyon tetszene neki, miközben egy pillanatra sem volt odáig.
Aztán elvette onnan kezét, karba tette azokat, majd Tylerre pillantott, intett felé, halvány mosollyal arcán, aztán tekintetét Reidre függesztette.*
-O...milyen kedves...de maga túl fiatal és bohó hozzám....-finoman megsimította arcát, majd kikerűlte, kézenfogta Anitát, s elindúlt vele Tyler felé.*
-Szia Tyler...Apám várja az apádat...a mai napon... a lelkemre kötötte hogy mondjam el neked.
*Átadta az üzenetet, s ez némileg lenyugtatta őt, majd néhány pillanat múlva, mikor megkapta a választ, ismét Anita felé fordúlt. Oldalra billentette fejét, majd egyik lábáról a másikra támaszkodott.*
-Gondoltam megkérdem hogy van a kis tetőmászód...igaz nem ismerem...de azért kíváncsi vagyok mi van vele...
*mormogta kedvesen búgó hangon, majd Anitába karolt, odahajolt annak füléhez.*
-Mért érzem úgy hogy meg kell téged menteni?*kérdezte felvont szemöldökkel, persze úgy tett, mint aki valami lányos hülyeségről fecseget volna barátnőjének.*
Vissza az elejére Go down
Jason Garwin
Halandó
Jason Garwin


Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Los Angeles
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 13, 2009 12:52 pm

*Szerencsére Vivien egós megjegyzésére már mit sem tudott mondani, mert addigra Anita jól fejbe vágta. És erre ő meg elhagyta a terepet. Ment vissza takarítani.
Nem kimondottan örült annak, hogy Vivient behívták a házba, na de mit tehetett volna? Ő inkább csak takarított tovább, mint valami házinéni. Vagy takarítónő.
Éppen a konyhába tartott a seprűért, hogy azzal majd felsepri a szilánkokat, mikor meghallotta, amint az apja éppen bókol. Na ezt nem hagyhatta ki. Muszáj volt arra tekintenie, és közben meg sétált tovább. A nagy pechje az volt, hogy a seprű a földön hevert, Jason pedig megbotlott benne. Szépen el is esett, és annak még hangja is volt. Lance, aki még mindig a konyhában ücsörgött, felé sandított.*
-Jól vagy?
-Aha... persze... *mondta majd felvakarta magát a földről, és felvette a seprűt is. Majd azzal tért vissza a nappaliba, és kezdte összeseperni a szilánkokat. Mikor végzett vele, kivitte egy lapáttal a kukába. A seprűt visszatette a helyére, majd ment vissza egy ronggyal lemosni a dohányzóasztalt.
Eközben az apja bókolt tovább.*
-Sajnos nem elég fiatal. Szívesen cserélnék most a fiammal testet. *mondta az öreg. Aki nem tudta, hogy este a kisfia is bepróbálkozott a lánynál. Jason meg csak nézet nagyokat, hogyan égeti le őt az apja. Égett is a pofája rendesen miatta. Inkább tényleg csak a takarításra szentelte a figyelmét. Elkezdte törölgetni az asztalt.*
~Asszem ezután muszáj lesz elszívnom egy füves cigit...~ *gondolta. Igaz, hogy a feje még mindig sajgott. De hát az már neki csak mellékes. Ma már annyit idegeskedett... Ennyi igazán kijárt neki. Azon gondolkodott talán még Lance-ot is behívja a körbe. Aztán eszébe jutott Seth. Neki is be kéne, hogy menjen hozzá.*
~Akkor majd füvezek közben...~ *döntötte el végül. Éppen a hamutálat emelte fel, mikor meghallotta, hogy Vivi Tylerrel az apáikról beszélnek. Vagyis, hogy majd keresi az egyik apja a másikat. Na erre úgy meglepődött, hogy kiesett a kezéből a hamutál. És láss csodát... összetört. Jasonnak ma nagyon lyukas volt a keze. Ez a fránya másnaposság...
A srác rendesen káromkodott ismét. Szidott mindenkit. Még a halottakat is.
Reid lépett oda fiához.*
-Jason ba*meg, ha még valamit összetörsz, akkor a maradványait megetetem veled! *ennyit mondott, és a fia kezébe odanyomta a seprűt. Jason pedig eljátszotta ugyanazt amit az előbb. Lance pedig jót röhögött a konyhában. Ezt a mutatványt ő is látta, hallotta.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Családi házak - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Családi házak
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Los Angeles Night :: Lakónegyed (IC) :: Családi házak-
Ugrás: