Los Angeles Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A halál csupán a kezdet...utána jön a nagy kaland
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Intenzív osztály

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Travis Hamilton
Halandó
Travis Hamilton


Hozzászólások száma : 20
Age : 36
Tartózkodási hely : Los Angeles
Registration date : 2008. Aug. 12.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 4:43 am

(előkészületben)
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 2:39 pm

*Sethet ebbe a kórházba hozták be. Egyből vitték egy orvoshoz. Anitát pedig kiültették egy folyosóra, és mondták, hogy várjon.*
~Köszi szépen...~ *gondolta magában. Ilyenkor várni a legrosszabb. Eleinte leült egy székre és ott sírdogált.
Nem tudni mennyi idő telt el, de már egy jó idő biztos. Abbahagyta a sírást, mert már elfogytak a könnyei, annyit sírt. El is fáradt nagyon. A szemei viszont vörösek voltak, és kisírtak.
De ezután sem tudott nyugton maradni. Fel-alá járkált a folyosón. Minden kilincslenyomásra, és ajtócsapásra felfigyelt. És ez így ment szintén egy jó ideig. Mikor végre megjelent egy orvos.*
-Maga jött be a fiatal fiúval, ugye? *kérdezte Anitától.*
-Igen, én. *mondta és már várta, hogy az mit fog mondani. A gyomra egy hatalmas görcsbe szorult, és a torkában is volt egy jó adag gombóc.*
-Erős trauma érte a koponyát, az alkar zúzódásokkal telt, s még a hát is. Egy ideig nem fog tudni felkelni, vagy ha mégis, akkor nem szabad neki engedni.
A sebeit ellátták, s egyenlőre gépek vannak rákötve. *mondta az orvos. Erre Anita könnyei hirtelen újra éledtek, s a könnyzacskók újra töltődtek. Alias újra sírásban tört ki.
Erre az orvos gyorsan rávágta.*
-Rendbe fog jönni, ne aggódjon. Még nincs magánál, de már be mehet hozzá. *mondta és egy nincs semmi baj mosolyt is küldött a lány felé. Ami nem sokat ért. Anita bement Sethez. Még mindig eszméletlenül volt ott. A feje és keze is be volt kötve. És infúziót is kapott. A könnyei erre a képre még jobban eleredtek. Már nem zokogott, nem is sírt. A könnyei csak önmagukból dőltek patakokban. Mintha külön életet élnének. De ez most nem számított. Odavitt a srác ágya mellé egy szélet és leült oda. Onnan nézett rá aggódó tekintettel. Még a kezét is megfogta. Így telt el szintén egy jó idő. Az orvosok nem szóltak rá. Mert nem csinált semmit, csak némán ült ott, s gubbasztott az ágy mellett. Őrt ült. Vigyázott Sethre. A könnyei arcára száradtak. A szemei hihetetlenül vörösek voltak a sok sírástól. De ez mind nem számított.*
Vissza az elejére Go down
Seth Buchanan
Halandó
Seth Buchanan


Hozzászólások száma : 27
Age : 36
Faj : az ügyeletes jófiú
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 3:09 am

*A gép halk bibbenései, melyek a szív helyem működését jelentették. Vert rendesen, ám mégis rohangáltak ide oda az orvosok, egyre többet nézve be hozzá. Persze már felhívták a szüleit is, de az apja üzleti úton volt, így csak anyja tudott bemenni hozzá. Mikor meglátta ott vele Anitát, halvány mosoly költözött arcára, bár igazából arra számított, hogy majd Regina lesz ott vele, s ő fog a fiára vigyázni, de nem... Anita ült ott, el sem mozdulva az ő drága kisfia mellől. Odalépett hozzá, szemeiben könnycseppek csillogtak.*
-Szia Anita..*szólt erőtlen hangon, miközben odahajolva fiához, apró csókot nyomott annak homlokára.*Az én kisfiam és most megint fekszik itt a kórházban...az én hibám.. nem lett volna szabad elengednem...*suttogta, miközben egy pillanatra sem vette le kezét fia arcáról.
Az órák monoton módon teltek el, s mindössze anyja csak egy pillanatra vette le róla tekintetét. Bár mindenki tudta, Seth csak a mostoha fia, ő maga mégis úgy éreztem igazi gyermeke fekszik ott, közel ahhoz, hogy életét veszítheti bármelyik pillanatban.
Mikor Erina nem figyelt oda rá, Seth keze megmozzant, melyet Anita fogott. Kicsit megszorította, de mindössze ennyi történt.
Ezzel párhuzamban egy orvos lépett be oda, mögötte még két ápolónővel.*
-Bocsánat... kimennének, amíg megvizsgáljuk, és lecseréljük a kötéseket?*tette fel a kérdést, de ha nem mentek volna ki, ők szépen kivezették volna őket, egy halvány biztató mosollyal arcukon, jelezve, semmi baj nem lesz.
Amit kimentek, megnézték a szív működését, a gépen begyűjtött adatokat.*
-Ismerős ez a kölyök...
-Igen...valóban... nekem is...mintha láttam volna már valahol...*mormogta, miközben elővett egy endoszkópont, s meghallgatta a srác szívverését, majd a nővér segítségével levette kezéről a kötést, s lecserélte egy tisztára. A vérében elég magas alkohol szint volt, ezt mégsem mondták meg anyjának, hisz a srác felépítéséből ítélve, sportolhatott valamit, s nem vetett volna valami jó fényt rájuk.
Odakint Seth anyja idegesen járkált fel s alá. Valamiért nem bírt nyugton maradni, majd pedig odament Anitához, s apró mosolyt erőltetett arcára, persze mindvégig sírással küszködött.*
-Örülni fog hogy itt vagy vele... mindig is kedvelt téged...*kezét szája elé kapta, hisz hangja elcsuklott a sírástól.
Mindeközben odabent az orvosok szeme láttára nyitotta fel lassan szemeit a srác. Csendesen szólalt meg.*
-Hol vagyok?
-St Maryon kórház intenzív osztályán... leesett a tetőről...*Seth nem reagált rá semmit sem, csupán egy pohár vizet kért. A nővér egyből cselekedett, az orvos pedig kiment halvány, ám sokat sejtető, örömteli mosollyal arcán.*
-Bemehetnek hozzá... felébredt...ne maradjanak sokáig... pihennie kell...
Odabent Seth lehunyt szemmel feküdt, épp kezét felemelve, arca elé tartva. Úgy érezte magát, mint akin átment egy úthenger. De hát ez nem is csoda.*
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 4:24 am

*Ő csak üldögélt ott csendesen a srác mellett. El sem mozdult onnan egy percre sem. Egyébként már nem melltartóban volt. Szépen is néznénk ki, ha melltartóban ücsörögne egy kórházban. Nem, a mentősök még útközben ráadtak egy fehér pólót. Igaz, az eléggé átlátszó volt, meg kicsit nagy is rá. De ez most mellékes volt. Az volt a lényeg, hogy van rajta valami.
Seth anyja lépett be. Nem volt hülye. Kitalálta, hogy a mentősök értesítették a srác szüleit. De így sem ment el onnan. Nem érdekelte, hogy megtudják, hogy aggódik érte stb. Már úgy is a fél iskola látta a kicsiny előadását, ami nem volt ám egyértelmű. Tehát már olyan mindegy volt amúgy is. Na meg a világért sem hagyta volna magára.*
-Jó estét! *köszönt ő is. Igaz elég vérszegény volt a hangja. Nem is csoda... Még mindig sápadt volt. És rosszul is volt. A pia is rátett egy lapáttal, de leginkább az aggodalomtól.
Ezután már ketten ültek ott aggódva. De Anita ezután sem szólt egy szót sem. Mit is mondhatott volna? Hogy sajnálja? Mert magát érezte hibásnak. A balesetről pedig nem tudott volna mit mondani, ugyanis nem látta azt. Csak azt látta, hogy Seth a földön fekszik. Arra rájött, hogy leesett. De pontosan nem tudta hogy történt. És azt se nagyon tudta, hogy hogy került az fel a tetőre. Érezte, mikor a srác keze megmozdult. Felfigyelt. A szemeiben könny csillogott. De még mielőtt bármit is tudott volna mondani vagy tenni, orvosok léptek be, és őket szépen ki is tessékelték.
Anita és Erina a folyosón találták magukat hamarosan. Mindketten fel-alá járkáltak. Mint valami hangyák a bolyban.
Mikor a nő mondta neki, hogy Seth örülni fog, hogy itt van vele. Nos, akkor majdnem újra elsírta magát. Fojtogatta torkát a sírás. Főleg mikor Seth anyja is elérzékenyült. Hát nagyon nehéz volt megállnia, hogy ne bőgje el magát. De most erősnek kellett lennie.
Odalépett a nőhöz és a vállára tette a kezét.*
-Nyugodjon meg... Meg fog gyógyulni! *próbálta mondani a biztató szavakat, de nem hathattak valami sokat... Hiszen újra könnyek lepték el a szemeit. A mondatra mást pedig nem tudott mondani. Azt még sem mondhatja, hogy szeretem a kicsi fiát. Mert az milyen már... Sethnek barátnője van.
Elővett a zsebéből egy papírzsebit és adott egyet Erinának és magának is. Az övé már műsoros volt. Nem egyszer volt szüksége rá.
Az orvos kilépett, és közölte, hogy bemehetnek hozzá. Meg hozzá tette azt is, hogy magához tért. Ennek Anita nagyon megörült. Legszívesebben berohant volna, de eszébe jutott, hogy nem valami jó szívvel váltak el legutóbb egymástól. És ez igencsak megnehezítette a dolgot. Végül csak Seth anyukája után ment be az osztályra, és megállt az egyik sarokba. Egyik kezét ökölbe szorította, és a szája elé tette, nehogy újra elsírja magát.*
Vissza az elejére Go down
Seth Buchanan
Halandó
Seth Buchanan


Hozzászólások száma : 27
Age : 36
Faj : az ügyeletes jófiú
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 6:11 am

*Erina egyből fia mellé ment végigsimított annak karját.*
-Jajj kisfiam! Mi történt... úgy aggódtam érted...*szólt az nem épp a legcsendesebben. Seth persze nem felelt, csak feküdt ott csendesen, lehunyt szemmel, még mindig arca előtt tartva kezét. nem akarta látni az anyját. Egy orvos ment oda hozzá, s kezét finoman az asszony vállára tette.*
-Bocsánat...de kicsit halkabban...
-Nem...ez nem...azt mondta magánál van... én...
-Jól van...jöjjön nyugodjon meg...*átkarolta a nő vállát, s elvezette őt, le a büfébe, hogy majd szépen megnyugszik egy kávé mellett, s majd nem fog ott kiabálni a sérült fia mellett, ki ki tudja meddig, nem fog tudni lábra állni, hála a szerencsétlen esésnek.
Seth lassan leemelte kezét szeméről, felsóhajtott, felpillantott a plafonra, majd pedig lehunyta őket egy rövid időre, s mikor kinyitotta, megpillantotta Anitát. Arcára halvány mosoly költözött, de nem tartott sokáig.*
-Éreztem hogy itt vagy....
* Lehunyta szemét, kezére tekintett, s megpróbált felülni. Valahogy nem sikerült, de nem adta fel a próbálkozást. Morgolódott egy keveset, majd végül feladta. Mintha nem lett volna gerince. Biztos volt benne, néhány bordája megrepedt, s egy ideig nem fog tudni játszani. na bumm! De ez van, Ilyen az élet.*
-Eddig...soha nem jött el hozzám, ha kórházban voltam...*mormogta. Igaz még elég gyenge volt, s szívesen aludt volna egy nagyot, mégsem tehette meg. Ott volt a lány, s ez jelentett valamit. Vagy csak ő képzelte ezt be magának? Nem tudhatta.*
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 6:30 am

*Seth anyja hangoskodása elég mulatságos volt. ahogy az orvos elvezette őt. Kicsit olyan volt a jelenet, mintha egy szellemileg alulmaradottnak magyarázott volna. Pedig Anita tudta jó, hogy Erina nem fogyatékos. Csak éppen ilyen esetekben mindent nehéz felfogni.
De nagyon megörült, hogy Seth magához tért. Igaz elég szarul nézett ki szegény, de legalább nem halt meg. És ez mindennél jobb volt. Nem is tudta, hogy mit tett volna akkor, ha a srác meghal. Lehet, hogy ő is ugrik egyet a tetőről? Lehetséges.*
-Igen... itt voltam. Itt vagyok. *mondta halkan. Ő nem beszélt hangosan. Egy részt mert már hangja is elment a sok aggodalomtól meg a sírástól. Más részt pedig tudta, hogy a hangos beszéd nem tenne valami jót Sethnek.
Anita közelebb lépett a srác ágyához. Nem tudta, hogy mit mondhatna most. És érezte, hogy a sírás megint a torkát fojtogatja. És a könnyek marják a szemét. Nagyon megijedt, hogy akár elveszítheti.*
-Azt hittem meg fogsz halni... *végül csak ennyit mondott. De ez is elég volt ahhoz, hogy újra elsírja magát. Az alkohol meg már kiment belőle. Biztos azt is kisírta.
Arcát a kezeibe temette. Annyira kínos volt neki. Seth előtt még sosem sírt. És ez... ez... hát olyan fura. Próbálta takargatni magát. Persze így is egyértelmű volt, hogy potyognak a könnyei.* -Úgy féltem... *tette hozzá még halkan, alig hallhatóan. De a kezei még mindig az arca előtt voltak. És ő maga sem volt a legközelebb Seth-ez. Igazából úgy érezte, hogy ő a hibása Seth balesetének.*


A hozzászólást Anita Callahan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 08, 2009 7:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Seth Buchanan
Halandó
Seth Buchanan


Hozzászólások száma : 27
Age : 36
Faj : az ügyeletes jófiú
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 7:04 am

*Ismét egy halvány mosoly, majd kezét a lány felé nyújtotta. *
-Az igazat megvallva, én is azt hittem...*többet nem is mondott. valahogy nem volt hozzá ereje, s valamiért nem akart több dolgot mondani. Mégis valami kikívánkozott belőle. *
-Láttam hogy mit csináltál Reginával...megérdemelte...
*Lehunyta szemeit, majd ha a lány megfogta kezét, hát akkor szorított rajta egy kicsit, hisz többre nem tellett erejéből. Csak azt akarta hogy a lány ott legyen vele, s ne menjen el tőle. Azt akarta boldog legyen, hogy végre őszinte mosolyt lásson az arcán.*
-Nee haragudj hogy nem szóltam Regináról...azt hittem tudod...
*többet ismét nem mondott. Csak ásított egyet, majd kezét oldalához emelte. Szörnyen szúrt. Mitha valami odabent nem lett volna minden rendben. Minden esetre ismét megpróbált felülni. Unta a fekvést. Fel akart kellni, de ekkor egy orvos lépett oda hozzá.*
-Hééé..öcsi...most nem a pályán vagy... maradj szépen az ágyban, vagy oda kötözlek...*az ápoló nem viccelt. Igazat mondott s ezt Seth is érezte. Így inkább csak feküdt ott nyugodtan, nem gondolva egy percre sem semmi máésra, csak arra, ami fontos lehetett volna neki. A lány, ki most is ott van vele, ki vigyázott rá, s aggódó szavaiból kitünt, valami mélyebb érzelem lappang benne iránta. Így hát, próba szerencse alapon, csak annyit mondott, mielött elaludt volna.*
-Szeretlek...*s egy apró puaszit nyomot a lány kezére.*
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 7:27 am

*Észrevette, hogy Seth a kezét nyújtja felé. Na most mi tévő legyen? Egyértelmű volt rá a reakció. Letörölte könnyeit és megfogta Seth kezét, majd leült az ágya melletti székre. Onnan nézett a fiúra.
Arra, hogy megérdemelte, csak bólintott egyet. Tudta jól ő is, hogy megérdemelte. Azért verte meg. Richardot szintúgy. De a következő mondatra már muszáj volt valamit mondani. Félő, ha nem mondott volna semmit, akkor a végén még azt hiszik, hogy megkukult. Pedig csak fáradt volt. De ettől függetlenül esze ágában nem volt innen elmennie. Valószínűleg éjszakára sem fog hazamenni. Úgy is külön szobában van. És a szoba sarkában van egy kis fotel. Majd ott elalszik.*
-Pedig nem tudtam... *mondta. De a szavaiban nem volt semmi szemrehányás. Egyszerűen csak kijelentette. Hiszen ez volt az igazság. Tényleg nem tudta.
Aztán észrevette, hogy Seth-nek fájdalmai vannak. Nagyon sajnálta. Szívesen segített volna, ha tudott volna. De nem tudott, sajnos. Kész csoda az is, hogy életben van, és ennek Anita nagyon örült.
A szeretlek-re elmosolyodott. Őszintén, tiszta szívből. Ahogyan már nagyon régen nem mosolygott.*
-Én is szeretlek! *mondta végül. És ezzel bevallotta egyben magának és a srácnak is az igazságot. De ez így is egyértelmű volt. Nem véletlenül ő volt az ágya mellett és nem Regina. Nem véletlenül ő sírta ki vörösre a szemeit az aggodalomtól, és ment el a mentővel is.
Odahajolt Sethez és egy puszit nyomott a homlokára.*
-Most pedig pihenj egyet, nem fog megártani. Én itt maradok veled. *mondta egy halvány mosollyal.*
Vissza az elejére Go down
Seth Buchanan
Halandó
Seth Buchanan


Hozzászólások száma : 27
Age : 36
Faj : az ügyeletes jófiú
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 8:09 am

*Seth nyugodtan aludt, s a másik szavait már alig hallotta. Anyja lassan visszamnt hozzá, s még elidőzött nála egy rövidke ideig. Felsóhajtott, vett egy nagyobb levegőt, majd adott neki egy apró kis puszit. Sajnos nem tudott sokáig ott maradni, hosz volt egy kislánya, pusztán néhány hónapos volt, s így vele kellett lennie, de meghagyta az orvosnak, amint beáll valami változás, értesítsék őt rögtön.
Mikor távozott, egy orvos lépett be oda, s halvány mosollyal arcán tekintett a lányra.*
-Kisasszony..ha bent szeretne maradni nála, hozathatunk be egy ágyat magának...*mondta az álmos lány mellé lépve. Gondolta hogy nem akar az elmenni, hisz hallotta azt a szeretleket ő maga is. S becsülte a dolgot. nem sok ilyen szerelmes és őszinte szeretlek szót hallott életében, bár már sok mindenen keresztül ment.
Seth nyugodtan aludt, s az orvos ellenőrizte az infúzióját. Persze a látogatási idő már rég letelt, de nem küldte el a lányt, csak vitetett be neki is egy ágyat, had tudjon elaludni.
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 9:10 am

*Hoztak be neki egy ágyat. Milyen figyelmesek ezek a mai orvosok...*
-Köszönöm. *mondta egy félmosollyal. Hamarosan ő is nyugovóra tért. Hiszen már nagyon késő volt, és már Seth is aludt. Anita hamar elaludt. És nem zavarta őket senki.
Valamikor, olyan délután 4 felé ébredt fel. De nem magától... Egy nővérke ébresztgette. Miszerint telefonja volt. Anita pedig kómásan kisétált a recepcióra és beleszólt a kagylóba. Szerencsére Seth-et nem ébresztette fel.*
-Haló? *szólt bele álmosan*
-Anita, mégis mi a halált csinálsz? Seth jól van? Alig tudtalak elérni... A többiek mondták reggel, hogy mi történt. *Jason volt az. A hangja másnapos volt. De mégis mintha kicsit aggódott volna.*
-Seth fel fog épülni, igaz még feküdnie kell egy darabig. Én meg itt maradok vele. Úgy is vasárnap van.
-Legszívesebben én is bemennék, de takarítani kell. És apa dühöng így is, hogy te nem vagy itthon. Anita, nem azért mondom, de haza kéne jönnöd. Nem tudom, hogy meddig tudom megakadályozni, hogy ne menjen be a kórházba jelenetet rendezni. Nem tudom mi ütött belé, de nagyon ideges, és beszélni akar veled.
-Mondd meg neki, hogy majd megyek. De egyenlőre még itt maradok Seth-tel. És nem érdekel, ha ide jön és jelenetet rendez.
-Hát jól van. Akkor megpróbálom lecsillapítani, de nem ígérem, hogy sikerülni fog. *mondta Jason. Anita pedig meglepődött. Sosem szokott ilyen kedves lenni, hogy falaz neki. Ha, csak cserébe nem tesz meg valamit, ami nem kis áldozattal jár. Talán pont Seth miatt. Jason és Seth jóban voltak. Akárcsak Tylerrel. Olyanok voltak ők négyen, mint egy kis család. Közös és erős szálak fűzték őket egymáshoz. És talán most, hogy Vivien ismét feltűnt, ő is beállhatna a kis bandájukba. Vagyis a lány most éppen ezen gondolkodott. De aztán eszébe jutott, hogy Jasonnek nem tetszene az ötlet, mivel kosarat kapott. De ezzel ráér még majd máskor is foglalkozni.*
-Köszi. Szia. *mondta és letette a telefont, majd vissza ment Seth kórtermébe.*
Vissza az elejére Go down
Seth Buchanan
Halandó
Seth Buchanan


Hozzászólások száma : 27
Age : 36
Faj : az ügyeletes jófiú
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 9:26 am

-Seth még nyugodtan aludt. Senki sem ébresztette fel, pedig na ná hogy próbálkoztak. Egy hőmérés ekkor, egy hőmérés akkor, infúzió csere, s a gépek levétele. Kész csoda hogy nem kelt fel rá.De talán ez is annak az oka volt, hogy amint kiszállt belőle az alkohol, kapott egy kisebb mennyiségű morfiumot. No igen...fájdalom csillapítás. Ha úgy veszed meg valahol, le csuknak kábítószer birtoklásért. Ha a kórházban adják, akkor nem történt semmi baj. Ezt valahogy sosem értette.
Mikor Anita kiment telefonálni, egy nővérke, és egy ápoló ment be a szobába, s vittek be egy tolókocsit. A nővér odalépett Seth-hez, finoman felébresztette.*
-Jó reggelt...*Seth felpillantott, megdörgölte szemeit, majd néhány pillanattal később, már az ápoló segítségével ült fel. A háta majd beszakadt, s ekkor egy újabb inyekciót kapott. Csendesen szólalt meg.*
-Ha többször megszúrnak, olyan leszek, mint egy tűpárna...
-Remek..viccelődni már tud... most lemegyünk a röntgenre.
-De jó...*felsóhajtott, majd az ápoló átsegítette a toló kocsiba. Letelepedett oda. megkönnyebbülés volt számára végre ott ülni. kellemes, s egyben valamiért kicsit furcsa is. *Au
-Ejnye! nagyfiú vagy...bírd ki...ha egyszer azt kibírtad, hogy lezúgtál a tetőről...
-Ez igaz... ott a pont...*morogta, majd mikor meglátta Anitát, elmosolyodott. Oldalra billentette fejét, majd a dokira pillantott, az bólintott egyet, majd elindult kifelé.*
-A röntgen várhat...*Seth elmosolyodott, s néhány pillanattal később, rá kellett jönnie, itt a levegőben van más is az erős fertőtlenítő szagon kívül. Valami kellemesen mámorító.*
-Szia... *szólt csendesen. Még mindig nem volt olyan erős a hangja, de legalább már normálisan tudott beszélni. Ennyit ér, egy adag Morfium, mitől nem kicsit lett kába. *
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 1:37 pm

*Mire bement a szobába, Sethet már egy tolókocsiba pakoltál. Látszólag sokkal jobban volt. Igaz kicsit bágyadt volt a hangja. Na de mit tesz a fájdalomcsillapító.
Mikor Anita bement, az orvos kilépett, miszerint ráér még a röntgen.*
-Szia. Hogy aludtál? Jobban vagy már? *kérdezte halványan mosolyogva. De a hangjában volt némi aggodalom. Mert azért aggódott egy kicsit. Aztán hirtelen eszébe jutott valami.*
-Biztos unod már a bezártságot. Kiviszlek egy kicsit megsétáltatni. Vagyis megkocsikáztatni. *mondta és Seth kocsija mögé lépett, majd kitolta őt a folyosóra.
Kint szerencsére nem voltak sokan csak néhány beteg. De se orvos se nővérke nem volt kint. Anitáék szerencséjére.*
-Na akkor gyorsuljunk egy kicsit! *mondta vigyorogva majd elindult gyorsabb tempóban. Amiből hamarosan futás lett. Így tettek egy jó pár kört. A betegek meg csak csóválták a fejüket a fiatalok viselkedésére. Anita tudta, hogy ezért még nagyon ki fog kapni valamelyik orvostól, de Seth-ért megérte.
A mozgás elvileg endorfint termel, amitől az embernek jobb kedve lesz. Nos vagy ezért vagy másért, de a lánynak jobb kedve lett.
Miután jó alaposan kifutotta magát, megállt Seth tolókocsija mellett, és kifújta magát.*
-Pihenjünk egy kicsit... *mondta lihegve, de mégis mosolyogva. A gond csak az volt, hogy a csaj nagyon rossz helyen állt meg, és kinyílt egy ajtó. Minek a hatására Anita Seth ölébe repült. Azt az ajtót nagy erővel nyitották ki. Anita fekvő pózba terült ki a srác ölében. Eléggé elszégyellte magát miatta. Mert félt, hogy ez Sethnek fáj vagy ilyesmi. De a szituáció olyan vicces volt, hogy muszáj volt vigyorognia egyet. Nem tudta megállni.*
-Na most meg te vettél le a lábamról! *mondta még mindig nagy vigyorral arcán.*
Vissza az elejére Go down
Seth Buchanan
Halandó
Seth Buchanan


Hozzászólások száma : 27
Age : 36
Faj : az ügyeletes jófiú
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 1:57 pm

*Seth mosolyogva pillantott a lányra. Tetszett neki az ötlet, akár csak az a szituáció, miszerint, az orvos még nem viszi el röntgenezni, inkább majd később. Aztán az a kocsikázás. Kellemes volt, jól is érezte magát, s mikor a lány az ölében kötött ki, elmosolyodott rajta. *
Csupán csak félig igaz...*szólt mosolyogva. Csak elkaptalak...s az ajtó vett le a lábadról.
*mondta egyenesen a lány szemeibe tekintve mosollyal arcán, miközben finoman végigsimított annak arcán. Igaz karja nem kicsit fájt, de hála a fájdalom csillapítónak semmit sem érzett belőle. Segített neki felülni, majd egy orvos lépett oda hozzájuk.*
-A játéknak vége...irány a röntgen!*szólt szigorú hangon. Seth felpillantott rá.*
-Az ajándékom is jöhet?
-Miféle ajándék?
-Egy angyal pottyant az ölembe..*pillantott itt Anitára. Az orvos elmosolyodott, majd a kocsi mögé állt, s a lift felé kezdte el tolni a kocsit.*
-Jöhet.*Seth elmosolyodott, stabilan a lány szemeibe nézett, majd oldalra billentette fejét, aztán kicsit közelebb hajolt a lányhoz, s csókot hintett annak ajkaira. Az orvos pedig zavarában elmosolyodott. Ám szerencsére a lift hamar megérkezett, s így nem álltak sokáig a figyelem kereszt tüzében. Betolta oda a kocsit, majd megnyomta a földszint gombját, ugyan is odalent volt a röntgen.
Seth lassan elválasztotta ajkaikat, ám most nem kért bocsánatot. Nem érezte hogy neki azt meg kell tennie. Csak finoman cirógatta a lány karját, mintha nem is ő maga lenne épp egy tolókocsihoz láncolva, hanem a lány.
Viszonylag hamar leért a lift, s akkor még az orvosnak jobb kedve is kerekedett, s még ő maga is szórakozottabbá vált, levetve azt a furcsa stillust, mit eddig magán hordott. Seth furcsállta, hogy egy ilyen alkalom kellett ahhoz, hogy merjen őszintén cselekedni, s a szívére hallgatni.*
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 2:19 pm

*Csak mosolygott Seth-re. És nagyon örült, hogy nem okozott neki fájdalmat. Vagy csak úgy becsillapítózták. Végül megjelent az orvos. Anita ezen még jobban elvigyorodott.
Hát még az ajándékos megjegyzésen. Rég bókoltak már neki úgy, hogy az tetszett is neki. És rég volt már olyan szerelmes is, mint most. Szerencsére ő nem az a pirulós fajta. Aki Jason mellett él, hamar leszokik a pirulásról. Pedig elpirult volna simán... De hála Jasonnek, még sem.
Az orvos kettejüket tolta. Micsoda luxus. Talán még egy balesetből is lehet kihozni valami jót. Ha nincs ez a baleset akkor talán Anita és Seth sosem jön össze. Igaz még ez sem valami hivatalos összejövés. De legalább bebizonyosodtak arról, hogy kölcsönösen éreznek egymás iránt valamit.
A csók kicsit váratlanul jött neki, de nem ellenkezett. És most már legalább az érzéseivel is tisztában volt. Hogy igen... ő bizony újra szerelmes. Így aztán a csók viszonzása sem esett a nehezére. És milyen romantikus... Egy liftben és tolókocsiban csókolózni. Végül is ezt sem sokan mondhatják el magukról, hogy ilyenben már részük volt.
Homlokát Seth homlokához nyomta, és ott pihentette le a fejét.
Hamarosan megérkeztek a földszintre, és a doki kikocsikáztatta őket a liftből.
Ám ekkor valami olyasmi történt, amire Anita nem számított.
Jason apja állt a lifttel szemben. Amint meglátta Anitát, odatrappolt hozzá, és megragadta a karját, úgy ráncigálta onnan őt ki. Anita nem szokta az ilyen bánásmódot elrűtni. Kivétel Reid Garwintól (Jason apjától) aki a gyámja volt. Ő fogadta őt be, és nevelte fel. Tehát neki hálával tartozott, és nem pofán vágással. Ezért aztán tőle eltűrte, de csakis tőle.*
-Azt hiszem ideje lenne hazajönnöd kisasszony! *mondta nem túl halkan, miközben maga elé állította a lányt.*
-Úristen Reid, mi bajod van? *kérdezte, miközben kiráncigálta karját a pasi kezéből. Sikeresen.*
-Csupán csak az, hogy tegnap este betörted egy olyan személynek az orrát, aki feljelentést tett. *mondta még mindig nem túl halkan. Anita a szemeit forgatta. Tudta, hogy Regináról van szó.*
-Elborult az agyam, bocs.
-Elborult az agyad? Ennyi? Hát már megbocsáss de ezzel nincs még elintézve az ügy. *mondta és ezután Anitához hajolt.*
-Ha szólsz kinyírom én neked, vagy elrabolom, hogy aztán megverhesd. De így... tanúkkal... Pedig ismersz... Tudod jól, hogy ilyesmiben szívesen segítek, de ezt így nagyon elcseszted. *ezt olyan halkan mondta, hogy csak a lány halhassa.*
Vissza az elejére Go down
Seth Buchanan
Halandó
Seth Buchanan


Hozzászólások száma : 27
Age : 36
Faj : az ügyeletes jófiú
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 2:42 pm

*Mikor meglátta Mr Garwint, azt hitte menten megáll benne az ütő. Nem értett a dologból szinte semmit sem. nem is azért parázott, mert ő lezúgott a tetőről... nem. Inkább egy olyan liba miatt, akit a háta közepébe nem kívánna már senkinek sem. Körbeforgatta szemeit, próbált felkelni, de az orvos nem engedte neki, mondván nem szabad, hisz nem tudni mennyire sérűlt meg a gerince. *
-A picsába a gerincemmel! Fel akarok kelni!!!*ellenkezett. Anitához akart menni. ott állni mellette, ott lenni vele, megvédeni ha kell. Segíteni neki, bár tudta, szüksége sosem volt arra hogy megmentsék, vagy épp megvédjék bárkitől is.*
-Igen is érdekelje Mr Buchanan! Az élete, és a karrierje múlhat rajta!*emelte fel az orvos a hangját, s biztos volt benne, hogy ezt még a vitatkozó Mr Garwin is meghallotta. *Felveszik a Tigrisekhez, és már rúghatnák is ki onnan! Ennek mi értelme lenne?!
-Honnan... honnan tud a dologról? ! Az anyám mondta el?!
-Igen... ő volt...*szólt az orvos, majd jobbnak látta ha inkább hallgat. Felsóhajtott, lehajtotta fejét, de meg is bánta. Éktelen fájdalom költözött nyakába, s úgy érezte, menten ott fordúl fel. Odakapta kezét, feljajjdúlt, mire az orvos nem kis aggodalommal tekintett a srácra. Rögtön nővér után kiáltott. érezte ő hogy korai még kihozni az ágyból.Nem telt bele kevés időbe, de máris egy nővér rohant oda hozzá, elővett egy injekciózós tűt, és egy ampullát, beleszívta, majd pedig beadta a srácnak.*
-Röntgenezzék meg! ha mi csesztünk el valamit, akkora pert akaszt a Tigrisek vezetője a nyakunkba, hogy míg élünk, megemlegetjük!
-Semmi ilyesmi nem lesz...*lépett oda hozzájuk egy másik orvos, kedves mosollyal arcán. *Megröntgenezik, és látni fogják, ép a gerincoszlop, és a csigolyák is rendben vannak. Viszont azt az egyet nem értem, mért csak most keletkezett.
-Fel akart kelni...
-Hirtelen mozdulat...-mormogta, majd finoman megmasszírozta a srác nyakát. Persze annál már kezdett hatni a morfium, s kicsit kábának érezte magát, mégis kész lett volna csak azért felkelni, hogy lekeverjen egyet Jason apjának, csak azért, mert durva volt a lánnyal.*
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 3:16 pm

*Hamarosan Reid és Anita is Seth felé figyeltek. Látták, hogy rosszul lett. Anita már rohant is volna oda, de Jason apja ismét megragadta a karját.*
-Eressz el! *förmedt rá a lány*
-Nem! Most az egyszer szépen velem jössz, és nem a fejed után! Ezt még meg kell beszélnünk. A fiúddal meg még ráérsz törődni máskor. Amúgy is... Ő is csak olyan, mint a többi. Ő is csak át fog venni. *mondta Reid.*
-Nem, ő nem olyan! *Anita kezdett már ideges lenni* De hiszen ismered te is!
-Pontosan... Aki Jason bandájában van, az olyan mint Jason. És én ismerem a fiamat. *Reid tényleg ismerte Seth-et és Tylert is. Tylert jobban bírta. Seth-et különcnek tartotta. Anitát pedig a szíve mélyén féltette az olyan pasiktól, mint amilyen ő maga is volt. Meg a drágalátos fia is. Hiszen úgy szerette, mintha a saját lánya volna. Igaz, kicsit furán mutatta ki a szeretetét. De senki sem lehet tökéletes.*
-Ezt most csak úgy mondod... *szólt a lány, de meghallotta az orvos szavait. Nem kicsit megdöbbent. Seth bekerült a Tigrisek közé, és nem is szólt neki. Nem is szólt senkinek. Fogadni mert volna, hogy Jason sem tud erről az egészről semmit. Láthatólag Reid is csodálkozott egy sort, de nem tágított a mellől, hogy Anitát ne vigye haza.*
-Hagyjál már békén! Nem látod, hogy rosszul van? Szüksége van rám. *mondta. Hátha ezzel meggyőzi.*
-Dehogy van... Nézz csak rá... Olyan mint a többi. *bizonygatta az igazát. Ami nem is volt igaz. Eközben meg még mindig Anita karját szorongatta.*
-ERESSZ MÁR EL!!! *üvöltötte. Már nagyon ideges volt. De Reid is*
-Nem csodálom, hogy anyád megölte magát... Téged nem lehet elviselni. *úgy engedte el, hogy szinte ellökte magától a lányt. De Anitának több sem kellett. Így is agybeteg volt, de ezzel végleg rálépett a tyúkszemére.
A családtörténete eléggé gubancos. Az apja, Reid öccse volt. Aki szintén ugyanazokban a körökben utazott. Bűnöző volt, egy gengszter. Mikor Anita 5 éves volt, megölték. Egy bevetés balul sült el. Anita anyja pedig nem bírta elviselni a veszteséget. Piához és drogokhkoz nyúlt. Egy évre rá, mikor a lány 6 éves lett, meghalt. Drogtúladagolásban. A gáz csak az volt, hogy Anita találta meg a holttestet. Persze már késő volt. Azóta van Jasonéknél. Reid a gyámja lett. És Anitán meg Jason apján kívül senki sem tudja az igazat. Mindenki úgy tudja, hogy Anita szülei autóbalesetben haltak meg. Még Jason is. A lány pedig azóta nem dolgozta fel a történteket. Magát okolta az anyja halála miatt. És úgy tűnt, hogy nem csak ő, hanem a nagybátyja is. Aki ezt természetesen csak dühből mondta és nem gondolta komolyan. De már mindegy volt.
Anita eddig még sosem ütötte meg Reidet. Eddig. Ugyanis most elkövetkezett az idő, hogy bemosson neki egy alaposat. Senkitől sem viselte el, hogy az anyja emlékét gyalázzák.
Jason apja pedig már látta, hogy mi fog következni. Vonta is már volna vissza, amit mondott, de már késő volt. A lány keze lódult, és egy olyan Istenes pofont lekevert a férfinak, hogy azt talán még az emeleten is meghallották. És itt még akkor vissza is fogta magát. Mert normál esetben orrot tör, monoklit csinál, vagy péppé zúz valakit.*
-Soha többé... *emelte fel a mutatóujját. A tekintete szúrós volt és haragos. Ha szemmel ölni lehetett volna, akkor már rég nem élne.* Soha többé ne vedd szádra az anyámat! *ennyit mondott aztán elszaladt. Nem szívesen hagyta ott Seth-et, de ezt valahogy nem bírta volna tovább hallgatni. Most egyedül akart lenni. Egyesegyedül. És lenyugodni. Különben félő, hogy még valakinek nekimegy.
Beszaladt a női mosdóba, és oda egy fülkébe. Sírnia kellett volna, de nem sírt. Már elfogytak a könnyei az anyja iránt. Na meg már annyit sírt Seth miatt is. Kész. Nem volt több könnye. Helyette haragos volt. Az anyjára is haragudott ám, nem kicsit. Hiszen magára hagyta. És haragudott Reid-re amiért ezt mondta. És haragudott magára, mert szerinte ő volt a hibás. Ami nem is így volt. Összességében haragudott az egész világra.*
Vissza az elejére Go down
Seth Buchanan
Halandó
Seth Buchanan


Hozzászólások száma : 27
Age : 36
Faj : az ügyeletes jófiú
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2009 8:27 am

*Az orvosok csak álltak ott bambán, figyelve a jelenetet. Semmit sem értettek az egészből, pedig annyira szerettek volna. Felsóhajtott az egyik, majd pedig Sethre tekintett. Nem tudta hogy most mehetnek e vagy sem. Az nem szólt semmit sem, csak meredt maga elé, sajnálva hogy a lány csak úgy elment.*
-Hát ezt jól megcsinálta Mr. Garwin! *mormogta Seth, majd az orvos jóvoltából már pár pillanat múlva ott sem voltak. Sokáig kellett várakozni, ő mégsem tudott nyugton maradni. Felkelt onnan, az orvos meg csak bámult utána. Tekintetével Jason apját kereste. Beszélni akart vele, szemtől szemben, mint férfi a férfival. Tudta, nem fogja sokba venni őt, soha sz életben, s azt is tudta, hogy mást képzelt el a lány mellé.
Mikor megpillantotta, odalépett elé.*
-Mr. Garwin...kérem...tudom hogy nincs hozzá jogom...de...Anita nem érdemel meg ilyen hangot...persze olyanért sosem szólt egy árva mukkot sem mikor Jason agyalt el valakit...Tudom hogy jobbat akar neki...egy olyas valakit, aki talán olyan mint Tyler...*elhallgatott. Alig állt a lábán. De mégis el akarta mondani, úgy hogy a szemébe néz.*
-Én Szeretem Anitát...tiszta szívemből...s ez nem csak múló románc...legalább is az én részemről nem az...
*Vett egy nagy levegőt, de meg kellett támaszkodnia valamiben. Egy kitámasztott padra támaszkodott rá, hisz nem akart össze esni. Úgy érezte menten összeroppan a gerince, s a háta, fájdalmat mégsem érzett igazán. És mind ez a Morfiumnak volt hála. Valahogy volt egy olyan érzése, ha most nem mondja el amit érez, akkor soha többé nem lesz rá lehetősége.
Egy orvos rohant oda hozzá, s még épp idejében, hisz sikerült megtámasztania a srácot.*
-Gondolja meg uram...én neki csak a legjobbat akarom...*Hangja erőtlenül csengett.*
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2009 10:41 am

*Jason apja meg csak nagyokat nézett Seth szavaira. Ő nem szereti az ilyen nyálas izéket. Sőt, kifejezetten utálja.*
-Nem érdekel mit csinálsz. Tőlem akár David Beckham is lehetsz, csak tartsd távol magad Anitától. Neki egy kemény pasi kell. Olyan, aki, ha kell, öl is érte. *mondta Reid és már el is indult, hogy megkeresse a lányt. Közben elővette telefonját és tárcsázott egy számot.*
-Igen? *szólt bele egy férfihang*
-Cső Lance! Figyelj, nem tudnál beugrani hozzánk egy olyan óra múlva?
-De, beugorhatok. Mit tervezel? Miért?
-Itt az időd. Anita a tiéd.
-Öhm. De nem úgy volt, hogy még várunk egy évet, mire 20 éves lesz, és elvégezi a sulit? *kérdezte*
-Hát most változott a terv, ugyanis egy ficsúr a képbe lépett. És mielőtt ezek jobban összemelegednének kéne neked bedobnod magad.
-Oké. Akkor kb egy óra és nálatok vagyok. *mondta és letette.
Lance, Redi jó haverja volt. De már mióta. 28 éves, szőke, tetkós. Eléggé hasonlít Jasonre és Reid-re is. Úgy kb a kettő között van korilag is. Sokszor hitték már azt, hogy testvérek. Mind Jasonnel, és mind Jason apjával is. Természetesen Lance jóban volt a két gyerekkel is. Anita még 15 évesen szerelmes is volt belé. Amolyan plátói szerelem, amiből nem lehetett semmi. Akkor. De most már a lány úgymond felnőtt. Reid pedig már kb akkor megbeszélte Lance-al, hogy, ha Anita betölti a 20-at, akkor elkezd neki udvarolni. Később majd feleségül veszi, és gyerekeik lesznek stb. És Anita is viszi tovább a gengszter vért. De úgy tűnik, Seth-el a képben ez a terv meghiúsulni látszik. Ezért is tért ki még a hitéből Reid. Persze erről a tervéről senki nem tudott. Csak ő, meg Lance.
Miután letette a telefont, bement a női mosdóba. Nem igazán érdekelte, hogy az egy női mosdó. A bent tartózkodó nők pedig sikoltozva és felháborodva távoztak ki.*
-Anita... ne haragudj. Nem gondoltam komolyan, amit mondtam. Sajnálom. *mondta Reid. És ez volt az első alkalom, hogy bocsánatot kért a lánytól. Bár eddig még sosem bántotta meg így. És tényleg sajnálta, csak nagyon ideges volt. Anita pedig tudta, hogy komolyan gondolja a bocsánatkérést. Mivel Jason apja nem az a bocsánatkérő típus. Erre a lány kilépett a wc fülkéből.*
-Megbocsátok, ha soha többé nem mondasz ilyeneket, és még normálisan elköszönhetek Seth-től.
-De... *kezdett volna bele, de aztán elhallgatott és nagyot sóhajtott.* -Jól van. Kint megvárlak, de siess. *mondta, és ezzel el is indult a wc-ből is, meg a kórházból is. Anita is szintén kiment a wc-ből, de a kórházból még nem. El akart köszönni Seth-től. Így aztán hozzá igyekezett. Ő persze mit sem tudott a két pasi közti eszmecseréről.*
Vissza az elejére Go down
Seth Buchanan
Halandó
Seth Buchanan


Hozzászólások száma : 27
Age : 36
Faj : az ügyeletes jófiú
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2009 11:03 am

*Seth a beszélgetés után, megsemmisülten roskadt össze. Semmit sem tudott mondani arra amit a férfi a fejéhez vágott. pedig szeretett volna. Visszavágni neki valami ütőssel. Hisz érezte, ő a lányért, bármire képes lenne. Az ég világon bármire. Az orvos felsegítette, próbálta nyugtatni, hogy nem lesz semmi baj, de az sem használt. Hallotta a telefon beszélgetés elejét, s az ütő szinte teljesen megfagyott benne.*
~Neeem...ezt nem hagyhatom...~
*Szaladt keresztül benne a gondolta, s másra sem bírt gondolni csak Anitára. Tenyerébe temette arcát, majd néhány pillanatig úgy is maradt. Igaz úgy festett mint aki rosszul van, pedig csak gondolkodott, vajon mit is kellene tennie annak érdekében hogy a lányt ne vehessék el tőle. Az orvos próbált rájönni a dolog nyitjára, de nem nagyon sikerült. Nem volt ő ebben valami jó. Hisz már évek óta nős volt, de gyermekei még nem ebben a korban élnek, mikor minden a feje tetejére áll. S persze sem az ő, sem pedig felesége apja nem volt ilyen, mint a lány nevelő apja. *
-Rendbe jönnek a dolgok...
-Nem hiszem...de tudja mit... menyünk inkább abba a vacakba... nem akarok tovább itt lenni...*morogta. Megbántotta rettenetesen a dolog, hogy ő nem elég jó a lánynak. Hogy ő túl kevés neki...na persze. Gondolja ezt egy olyan alak, aki a becsületet még hírből sem ismeri. Az orvos már épp tolta volna el, mikor megpillantotta a lányt. kezét Seth vállára ejtette, az felpillantott, de nem mosolyodott el. Helyette csak szomorkás tekintettel pillantott a lányra. Mégis képes volt elrejteni mindazt, ami odabent legbelűl tombolt benne. Mikor a lány odaért hozzá, finoman megfogta kezét egy pillanatra, majd elengedte, felkelt, persze a doki őrszemként figyelte minden mozdulatát.
Magához ölelte a lányt, olyan szorosan ahogy csak bírta sajgó tagjaival, majd csendesen a fülébe súgta.*
-Mondjon bármit Reid...tud hogy rám mindig számíthatsz...képes lennék érted bármire...bármire...*suttogta, majd egyenesen a lány szemeibe pillantott. Szerette volna megcsókolni, de egyenlőre mégsem tette meg.*Szeretlek...és ez sosem fog változni...*mormogta egyenesen a lány szemeibe tekintve, majd csókot lehelt annak ajkaira. Az orvos meg csak mosolygott.*
Vissza az elejére Go down
Anita Callahan
Halandó
Anita Callahan


Hozzászólások száma : 33
Tartózkodási hely : Amerre a vére hajtja
Faj : Ember
Karakter életkora : 19 év
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2009 11:42 am

*Sajnos ő maga sem tudott mosolyogni. Nem volt valami jó kedve, hála Reidnek. Nem is tudta, hogy mit mondjon most, miért is hagyta őt úgy az előbb faképnél. Most itt mindenki előtt mégsem mondhatja el a családtörténetét. Az igazat. Idő se lenne rá. Pedig Sethben megbízik. Neki elmondaná. De talán majd máskor.
Mikor a srác megfogta a kezét és utána felállt, na arra aztán már muszáj volt elmosolyodnia. Persze közben azért nagyon tartott a dologtól, hogy emiatt később valami komolyabb baja is lehet. Viszont olyan jól esett neki, hogy tényleg valaki szereti, és vigyáz rá. Tiszta szívből. A régi pasijainál is így érzett persze, de Seth-ben tuti nem tévedett. Hiszen mióta ismerte már őt. 4 éve. És ezalatt az idő alatt alaposan ki tudta ismerni. Így szeretett is belé.
Viszonozta az ölelést. De csak finoman, nehogy valami fájdalmat okozzon. Pedig legszívesebben erősen magához szorította volna Sethet. Hogy igazán érezze, ő ott van vele és ez nem csak egy álom. A szavaira pedig megint elmosolyodott. Nem mindenkitől lehet ilyesmit hallani. Bár sokszor nem is gondolják komolyan az emberek azt, amit mondanak. De azért nagyon jól esett neki ezt hallani. Ő is úgy mondott volna valamit, hogy így érez, de nem tudta hirtelen megfogalmazni a szavakat. Hiszen a gondolatai össze-vissza jártak.*
-Én is nagyon szeretlek! *ennyit azért sikerült kinyögnie, mielőtt a srác még megcsókolta volna. Igaz kicsit kellemetlenül érezte magát, hogy a fél kórház és az orvos is őket bámulja, na de mindegy. Sethért bármit megtett volna ő is. Nem véletlenül verte be Regina képét tegnap.
Miután elváltak ajkaik, megszólalt.*
-Seth... mennem kell. Különben Reid kiráncigál innen, de holnap bejövök suli után, mindenképpen. *mosolyodott el és most ő csókolta meg a fiút. Ez a csók is elhúzódott jó néhány pillanatig. Az orvos megköszörülte a torkát. Anita elhúzódott Sethtől, és a szemeibe nézett mélyen.*
-Vigyázz magadra! *mondta és elindult a kijárat felé. Félúton még visszafordult és küldött egy mosolyt a fiú felé. Az orvosnak is intett egyet, majd végleg távozott a kórházból.*
Vissza az elejére Go down
Seth Buchanan
Halandó
Seth Buchanan


Hozzászólások száma : 27
Age : 36
Faj : az ügyeletes jófiú
Karakter életkora : 20
Registration date : 2009. Feb. 02.

Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2009 12:09 pm

*Ama szavakra nem mondott semmit sem. Pusztán a csók után, engedte az orvosnak hogy visszaültesse a kocsiba, hogy kényelmesen elhelyezkedhessen benne. Hogy legyen végre egy nyugis pillanata, persze ha a kórházban töltött időt lehet nyugisnak nevezni. Az orvos betolta a röntgenbe, megcsinálták a felvételeket, s néhány pillanattal később, már közölték is vele, ha továbbra is így ugrándozik fel és le, soha többé nem fog tudni játszani.
Erre kicsit megszeppent, s inkább nyugodtan üldögélt a tolókocsiban, várva hogy kinyíljon a lift ajtó, s végre újra elfekhessen, hisz nem kicsit fáradt el a sok mocorgásban. Mikor visszaértek a kórtermébe egy ápoló visszasegítette az ágyba, újabb adag infúziót kötöttek rá, majd néhány pillanat eltelte után, arra a következtetésre kellett rájönnie, talán Anitának úgy jobb lesz. Egy olyan környezetben mozoghat, amihez már hozzá szokott, amiben egy pillanatra sem csalódhat. Ami nem okoz neki kellemetlenségeket, s ami mindig hasonló eseményeket, s kimeneteleket hordoz magában.
Ő maga nem olyan volt mint Jason és Tyler. Nem falta a nőket, mindig is normális kapcsolatai voltak. Jó, valóban tényleg sokszor volt olyan, mint Don Juan DeMarco, de akkor is. legalább tisztelte a szebbik nemet.
Nem telt bele hosszú időbe, s nevelő anyja, s apja lépett be a kórterembe. Persze mosollyal arcukon, kedveskedve neki. Sokáig maradtak bent nála, hisz tudták, nem jó mikor ilyenkor egyedül van az ember. Beszélgettek, de nem tudták kihúzni belőle, mért is van ilyen rossz kedve.
Végűl feladták, s hazamentek, ő pedig ott maradt egyedűl, kettesben a tv-vel.

///A legközelebbi látogatáskor folyt köv Razz///
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Intenzív osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Intenzív osztály   Intenzív osztály I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Intenzív osztály
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Los Angeles Night :: Los Angeles (IC) :: Hospital-
Ugrás: