Los Angeles Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A halál csupán a kezdet...utána jön a nagy kaland
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Bérlakások

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Bec Redicio
Halandó
Bec Redicio


Hozzászólások száma : 60
Age : 36
Tartózkodási hely : Los Angeles
Registration date : 2008. Aug. 12.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 8:07 am

Itt az építésznek nem jár dícséret. Ha csak nem azért, hogy a falak még egyben vannak, s áll az épület. A festék pattogzik lefelé, s a lifi is, szinte minden második nap elromlik. Nem érdemes megkockáztatni a vele való közlekedést, sokkal ajánlatosabb inkább a lépcső használata. Az épület 6 emelet magas, viszonylag tágas szobákkal rendelkezik. Bellülről szebben néz ki, mint azt az ember első látásra gondolta volna.
Vissza az elejére Go down
https://lanight.hungarianforum.com
Bec Redicio
Halandó
Bec Redicio


Hozzászólások száma : 60
Age : 36
Tartózkodási hely : Los Angeles
Registration date : 2008. Aug. 12.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 7:43 am

..::Még Párisban::..

*Egy sóhaj, egy nyugodt pillanat. felapkolt cuccok, s minden pillanat maga a meglepetés. Persze semmi sem volt olyan, mint amilyennek szerette volna, hisz esett az eső, se ernyő, se egy taxi...semmi ami éppen kellene, s még George sem ment el elé. próbálta hívni többször is, de az csak nem vette fel.*
~Jajj george...hol lehetsz?~
*Tette fel magának a kérdést, felsóhajtva. Minden pillanat maga volt a meglepetés, s apró kellemetlenségek ezrei, mikor zacskója, mit kapott a kis közértben, feladta a harcot, s kishilyán kiejtette belőle a dolgokat, ám szerencsére az utolsó pillanatban sikerűlt elkapnia azt.*
~Hű...ez mázli volt~
*Elővadászta magának kulcsát, s kinyitotta lakása ajtaját. bement egyenesen a konyhába, s letette a táskákat, mikor zajt hallott a szoba felől. Egy apró mosoly jelent meg arcán, hisz egyből az jutott eszébe, hogy george még mindig alszik, így meg akarta lepni. Ám mikor benyitott a szobába, nem épp azt látta amit szeretett volna. george egy másik nővel volt együtt, közös ágyukban, és persze nem pirospecsenyyét játszottak.*
-Te jó ég....*erre a páros felkapta fejét. A pasi arcához kapta tenyerét, s dereka köré tekerve egy lepedőt, kirohant az elrohanó Bec után.*

..::Egy héttel késöbb Los Angeles Bérlakásban::..

*Bec egy halom zsebkendő felett üldögélt, kisírt szemekkel. Úgy érezte, ennél roszabb már nem is történhetett volna meg vele. Néhány napja, írt egy levelet Lahylának, melyben a következők álltak:

Drága Lahyla,

Sajnálom hogy nem hallgattam rád George-zsal kapcsolatban. Buta voltam. Néhány napja, rajta kaptam barátnőmmel...a legjobb barátnőmmel az ágyunkban...A Mi ágyunkban!!!
Röstellem, de Párisban többet nem találsz meg. Elköltöztem az Államokba. Los Angelesbe. remélem mi hamarabb meglátogatsz engem! Most jól jönne egy jóbarát társasága hogy elfelejtsem George-ot.

Ölel: Bec
Au revoire!!!


Bízva abban barátnője majd meglátogatja, kortyolt bele teájába, s csak ült az ágyán összegömbölyödve, mint valami macska, s csak bambult maga elé.*
Vissza az elejére Go down
https://lanight.hungarianforum.com
Lahyla
Halandó
Lahyla


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Tartózkodási hely : Bp.
Registration date : 2008. Aug. 21.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 8:18 am

Lahyla mosolyogva mászott ki az ágyból.Kisétált a nappaliba,teát csinált,majd reggelit.Miközben a tea főtt,ő ki ment és behozta a postát.Az asztalra pakolta a leveleket,majd levette a vizet a tűzhelyről és a kedvenc zöld teáját állította össze.Leült az asztalhoz és eszegetni kezdett,miközben átnézte a leveleket.Az egyiken megakadt a szeme.A legjobb barátnőjétől jött.Bec Rediciotól.Kiváncsian tépte fel a boritékot.A levél elolvasása után már nem mosolygott,és a nap további részében se volt képes rá.Este a reptérre ment,és vett egy jegyet Los Angelesbe.Aztán megcsörrent a telefonja...Felkapta azt,majd bele szólt.
-Halo Lahyla,Jason vagyok!Nézd,tudom hogy rég beszéltünk,és hogy nem a legjobb körülmények között váltunk el utoljára,de tudnod kell,hogy nagyon hiányzol!Kérlek béküljünk ki,beszéljük meg a dolgot!Legalább MI tartsunk össze a családból.-Lahyla zaklatottan ült le az egyik padra.Ezer éve nem halott Jasonról.Neki is nagyon hiányzott már,de meg voltak a maga gondjai,eddig nem volt ideje békülésre.Nehez szólalt meg.
-Rendben Jason,de holnap Los Angelesbe utazok az egyik barátnőmhöz.Nem tudom meddig maradok,de ha vissza jöttem,megbeszélhetjük a dolgot.
-Ne Lahyla,ez nem várhat!Van valami amiről tudnod kell.Átmehetnék most hozzád?-Lahyla nem nagyon tudta,mit is mondhatna.Sajnálta a testvérét,de az idő pont nem volt a legalkalmasabb egy komolyabb lelkizésre.De aztán mégis igent mondott.
-Jól van,gyere.Tudod hol lakom.Akkor várlak.Szia.-Azzal nem várva meg a választ kinyomta a telefont.Elindult haza,majd otthon feltett egy vizet a tűzhelyre.Tudta hogy Jason a citromos teát szereti,ezért elő készítette a zöld teás filterek mellé a citromosakat.A tekintete az asztalra tévedt.Aznap sütött sütit Becnek.A kedvencét,ami véletlenűl Jasonnak is a kedvence volt.A tálcán felvágva sorakoztak a finom falatok.Lahyla néhányat leemelt róla,és átrakta őket egy kistányérra.*Jason annyira imádta ezt a sütit.Mindíg sütöttem neki,cserébe ő megmasszírozta a hátam*Az emlékre elmosolyodott.Elő készített két csészét,amikor is csöngettek.Lahyla az ajtóhoz sietett,majd kinyította azt.Jason állt vele szemben.Nem változott túl sokat,de a bőre sokkal fehérebb volt,az arcán valami halálos dolog volt jelent.Betessékelte a férift a házba,majd leült a székre.
-Miaz ami ilyen sürgős volt?Mi történt?-kérdezte Lahyla őszinte kíváncsisággal.A férfi mélyen az övébe fúrta a tekintetét,és ő egyszerűen nem tudott máshova nézni.Jason bele kezdett a mesélésbe.
-Egy hete hazafelé megtámadtak.Tudod szétmentünk Klar-rel,és elköltöztem.Egy kis külvárosi házban élek,és mindíg át kell mennem egy kis erdős részen.Szóval haza felé mentem,amikor egy erős férfi leütött.Aztán éles fájdalmat éreztem a nyakamon.Aztán rájöttem mi ez:Belém harapott.És szívta a vérem.-Jelentőség teljes pillantást vetett Annára.-Azután...Minden olyan homályos.A halál szélén lehettem,amikor föl ajánlotta az örök életet.És én bele mentem.-Fejezte be a mondandóját,és most kivillantotta tű hegyes szemfogait.Lahylaban meghűlt a vér.
-Jason,te...-Csak dadogni tudott,nem igazán fogta fel a történteket.Pár perc után szólalt meg.
-Ez lehetetlen.Ne haragudj Jason,de ezt nem bírom elviselni.Hogy történhetett?!Miért nem figyeltél jobban?Jason, az istenért,válaszolj!-Kiabált magából kikelve a lány.A férfi nem teljesen értette eme heves reakció okát.Hiszen csak vámpír lett...
-Lahyla,kérlek nyugodj meg!Elhiheted hogy én sem akartam ezt,de attól még ugyanaz vagyok,aki voltam!
-Nem Jason,más lettél.Emberekből táplálkozol!Piócaként élősködsz másokon,és ne mond hogy nem vagy gyilkos,mert ha eszel ölsz,és a gyilkosság kegyetlenség,undorító,és erkölcstelen!-Lahyla arcán könnyek csorogtak.Ennyi rossz dolog még nem történt vele egy nap.Pontosabban nem vele...a szeretteivel.
-Lahyla,kérlek éts meg engem!Én szeretlek,nem akartam ezt,de rajtad kívűl már nincs senkim!Ha te is elhagysz,nekem végem!Szükségem van rád!
-Nem Jason.Kérlek,most menj el.Majd felhívlak,ha ezt megemésztettem.Most viszont nem akarlak látni.-Utat engedve a könnyeinek rohant be a szobájába,és csapta be az ajtót.Pár pillanat múlva halotta az ajtó nyikorgását,majd csukodását.Nem tudta mennyi idő telt el,de szépen-lassan,álomba sírta magát.
Vissza az elejére Go down
http://www.darklove.gportal.hu
Bec Redicio
Halandó
Bec Redicio


Hozzászólások száma : 60
Age : 36
Tartózkodási hely : Los Angeles
Registration date : 2008. Aug. 12.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 8:52 am

*Nyávogás, dorombolás. Bec arcára mosoly költözött. Egyik pillanatról a másikra, minden olyan lett, mint egy álom. Tom dörgölőzött lábához. A féléves perzsa macsek. A nő kezébe vette letette csészéjét, török ülésbe helyezkedett, majd a macskát az ölébe helyezte. Mosolyogva tekintett rá. Mindig is szerette azt a kis jószágot. A világnál mindennél jobban, s talán az egyetlen vigaszt ő jelentette számára. Oldalra billentette fejét, megvakargatta a macskájét, majd mikor az dorombolni kezdett, arcára ujfent mosoly költözött. Még vagy egy percig úgy ült ott vele, majd felkelt letéve a macskát, s a konyha felé vette az irányt. Igaz az nem volt valami nagy, neki mégis megfelelt. Mindennél jobban. nem kellett a fényűzés, hisz eddig is mi származott belőle? Semmi jó. Hisz vegyük csak példának azt, ami George és közte történt. Igaz nem a fényűzés hibája volt, de akkor is...elég kellemetlenűl érintette a dolog.
minden esetre adott enni Tomnak, majd pedig úgy döntött, úszik egyet a kádban.
A fürdőben tele engedte a kádat, levetkőzött, majd belemerűlt a habbal dúsított vízbe. Arcán halvény mosoly ült.
Jó darabig ásztatta magát, majd pár pillanattal késöbb lefürdött, kiment a szobájába, magára kapott valamit, s aztán csak teltek a pillanatok, s mivel jobb dolga nem volt, eldölt ágyán, s csak bambult maga elé, előhalászva az ágy alol egy fénykép albumot. rengeteg olyan képe volt. Szemeibe könycseppek gyültek egyetlen apró pillanat aladt, s inkább félre dobta azt, egyenesen be a sarokba. Tom pedig riadtan iszkolt félre, s vonult el kis vackába.*
~Istenkém!!! Hogy tehetette ezt velem?!~
*Letörölte szemeit, s pár apró pillanattal késöbb immáron ismét csak sírt, szinte megállíthatatlanúl. Aztán vett egy nagy levegőt, előhalászta telefonját, de csak az is a fényképalbum sorsára jutott, s a sarokban landolt. Szerencsére nem tört össze, de akkor is...minden vacak george-ra emlékeztette, s nem tudott ellene tenni semmit sem.
Felkelve ágyáról kiment a konyhába, telefont ragadott, s inkább rendelt magának egy pizzát. Jó sok sajttal. Persze a fagyi is előkerűlt a jégszekrényből.*
-Na Tom...ha ezt Michael látná...frászt kapna tőlem.
-Miau*hangzott a válasz, majd dörgölődés, s a macska már fent is volt a nő ölében, s alaposan megszemlélte annak pizzáját. beleszagolt, de aztán ott is hagyta. Nem igazán akart tetszeni az neki.
Evés után, hálószobájába ment, elterült ágyán, betakarózott, s pár pillanat múlva már aludt is.*
Vissza az elejére Go down
https://lanight.hungarianforum.com
Jason
Halandó
Jason


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Registration date : 2008. Aug. 21.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 9:24 am

Jason idegesen trappolt be a lakásba.Csapkodta az ajtókat,össze tört egy-két vázát.A kanapéra rogyott,arcát tenyerébe temette.*Gyilkos vagy*Viszhangzott fejében az egyetlen embernek szavai,akit igazán szeretett.Csalódott volt.Azt remélte Lahyla sajnálni fogja,vagy hogy egyszerűen megbocsájt neki,de nem így történt.Nem tudta hogy mit kezdjen magával,aztán eszébe jutott,hogy aznap még nem evett.Felkelt a kanapéról,fölvette bőrkabátját,és elindult a belváros felé.Beérve füst,zaj,és zsibongás fogadta.Rengeteg fiatal,naív,és elővigyázatlan fiatal császkált az utcán,sokan közüllük ittasok.Amikor megpillantott egy felettép szép lányt aki egy sikátor felé tartott,hirtelen elfelejtette huga szavait.Hirtelen nem is érezte olyan fontosnak azt,hogy ellenálljon,hisz nem tehette.Az ösztönei vezérelték,irányították a testét.A lány után indult.Mikor megbizonyosodott róla,hogy senki nem figyeli,elkapta a lányt hátulról,kezét annak szájára szorította.Férre söpörte a kapálozó lány nyakáról a haját,majd oda hajolt,és fogait bele mélyesztette.A vér teljesen elbódította.Miután végzett a lánnyal elengedte azt,aki holtan zuhant a földre.Nem sajnálta.Egy picit sem.Valahol belül tudta,hogy ez nem normális,de ahogy a huga is mondta...Már más ember lett.Elindult hazafelé.Mikor beért a lakásba levetkőzött,majd a fürdőbe indult.Ott megnyitotta a zuhanyt,és beállt alá.Hajat mosott,aztán kiszállt a zuhany alól,és egy szál törölközőben dőlt bele az ágyba.Nem kellett sokat várnia,hamarosan elis nyomta az álom.
Vissza az elejére Go down
Lahyla
Halandó
Lahyla


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Tartózkodási hely : Bp.
Registration date : 2008. Aug. 21.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 9:25 am

Másnap Lahyla még a tegnapinál is zaklatottaban szált fel a gépre.Nem hitte el hogy ennyire csapás hogy érheti őt.Nem hitte el hogy Jason ilyen felelőtlen.Nem így ismerte meg*De ez a Jason már rég nem az akit én ismertem*
Elővett egy könyvet,ami elvileg egy vidám,romantikus történet volt,de nem igazán lett jobb kedve.Szomorúan gubbasztott az ülésen,és hiába próbálta elterelnie a gondolatait Jasonról,nem nagyon ment.Ezért inkább felkapta a mobilját,és tárcsázta Jason számát.Aztán hirtelen eszébe jutott,hogy a srác vámpír,és ilyenkor valószínűleg alszik.Épp készült lenyomni,amikor a férfi mégis felvette.
-Halo,Lahyla?Mit szeretnél?Megbocsájtottál nekem?-Jason hangja reménytelin csengett.Lahylának elszorult a szíve.Megrázta a fejét,majd miután rájött hogy a férfi ezt nem láthatja,megszólalt.
-Nem,nem ezért kerestelek.De hogy lehet hogy fényes nappal van,és te nem alszol?A vámpírok nem bírják a napot,ezért este vadásznak,reggel pedig alszanak.-Ismertette a dolgot Lahyla Jasonnel.
-Igen,de nem ilyen egyszerű a dolog.A vámpír aki megharapott,más volt mint a többi.Csak félvámpír.És én is az lettem.Egy fényjáró.-Fejezte be Jason.
-Fényjáró?Jézusom.Így már mindent értek...-mondta Lahyla egy sóhaly kíséretében.
-Lahyla,miért hívtál,ha nem a békülés miatt?-kérdezte Jason,hangja megremegett.A lány nem emlékezett rá,hogy mikor lett bátyja ilyen érzelgős.
-Nem érdekes.Mindjárt leszáll a repülő,szóval le kell tennem.Szia.
-Tudom.-suttogta Jason,majd kinyomta a telefont.Ő is neki állt össze készülődni,hisz a gép télleg nemsokárra landolt.Nem tudta hogy hogy fogja megoldani a lány követését,de biztosra vette,hogy nem jelenthet akkora gondot.
Vissza az elejére Go down
http://www.darklove.gportal.hu
Bec Redicio
Halandó
Bec Redicio


Hozzászólások száma : 60
Age : 36
Tartózkodási hely : Los Angeles
Registration date : 2008. Aug. 12.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 9:39 am

*Ásítva pillantott fel. Megdörzsölte szemeit, oldalra tekintett az órára, majd kisidővel késöbb immáron ismételten majd elnyomta az álom. ásítás, majd egy nyavirkolás, s macskája nekidörgölődött oldalának. Mivel általában hálóing nélkűl alszik így csupasz bőréhez érő szörszálaktól kirázta a hideg, s így hátára kapta takaróját.*
-Jajj Tom!!!*nyafogta, majd fejére is rákapta a takarót, ám az alatomos fény még azon is átszűrődött, s egyszerűen nem hagyot menekvést neki. Feladva a dolgot lerugta magáról a takarót, s jó darabig csak egyszál bugyiban feküdt ott az ágyon, majd felkelt az ágyról, s szekrényéhez lépkedett, honnan előhalászott egy köntöst, mit szépen magára vett. Nyújtózott egyat, összekötötte, s kiballagott a konyhába. Elővett némi macska kaját, tett a kistálba, mi aztán a földön kötött ki.*
-Toooom!!!Cic cic!!*nyavirkolás, majd csengőcske szólt, s a macska már ott is volt, s falatozott. Fent a hatodikon nem igazán volt kellemes macskát tartani, mégis minden olyan volt, egy pihentető alvás után, mint maga az álom. A szomszéd nem zajongott az éjjel, minden maga volt a tökély. Ismét ásított egyet, majd a hüttőhöz lépett. Kitárta, s elővett egy nagyobb darab gyümölcsöt, kitette az asztalra, majd telefonjára pillantott. Semmi üzenet, senki sem kereste, ez aztán a mesés nap. Akkor csak a pihi marad, s áztathatja magát a kádban.
Ezt reggeli után meg is tette. magnót kapcsolt, s hallgatva a zenét, csak feküdt odabent, lehunyt szemekkel, élvezve a kellemesen meleg víz simogatását bőrén.*
Vissza az elejére Go down
https://lanight.hungarianforum.com
Lahyla
Halandó
Lahyla


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Tartózkodási hely : Bp.
Registration date : 2008. Aug. 21.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 12:06 pm

Lahyla leszállt a repülőröl,majd leintett egy taxit.Beszállt,aztán eszébe jutott,hogy Becnek nemis szólt hogy megy,így tárcsázta a számát.Mivel nem vette fel a lány,ezért csak egy rövid üzenetet hagyott az üzenet rögzítőjén.
*Szija Bec.Tudom hogy nem szóltam,de tegnap vettem repülő jegyet Los Angelesbe.Már itt is vagyok,a taxiban ülök.Nemsokárra megérkezem a lakásodra.Kitartás,Baby!Puszizlak.*
Azzal kinyomta a telefont.Az uton a fényüző lakásokat,felhő karcolókat figyelte.Mit sem sejtett arról,hogy valaki figyeli,és követi őt.Nemsokárra egy bérház előtt parkolt le a taxi.Kiszállt,kivette a bőröndjét,majd kifizette a taxit.Azután szemügyre vette Bec kéglijét.Megállapította hogy ahoz képest hogy bérház,nemis olyan rossz.Felvette a legbályosabb mosolyát,majd elindult a bejárat felé.Oda érve megtorpant,majd nagy levegőt vett,és megnyomta a csengőt.Alig várta hogy újra lássa Becet.Miközben várt,a telelefon beszélgetésén gondolkodott Jasonnel,ami kb egy órája zajlott.Azon gondolkodott,hogy Jason még mondott valamit,csak nem értette tisztán.Valami t betüs.Aztán eszébe jutott,hogy a telefonjában van egy program,ami rögzítí a beszélgetéseket,és az épp be volt kapcsolva.Izgatottan nyomkodta a telefonját,míg be ment a "rögzített beszélgetések" menüpontba.Ott megis látta a Jasonnal való beszélgetést.Bekapcsolta,és kiváncsian hallgatta.A végén nem csak a tudom szót értette,de még egy bizonyos zajra is figyelmes lett.Egy repülő zajára.Döbbenten nézett a készülékre,ami most az "újra lejátszás" feliratot hírdette.Hirtelen egy kezet érzett a vállán.Síkoltva pördült meg a tengelye körül,és Johnyval találta szemben magát.
-Hello Lahyla.Remélem nem haragszol hogy utánnad jöttem.-Mondta egy ezer wattos mosolyt megvillantva.Ekkor nyílt az ajtó...
Vissza az elejére Go down
http://www.darklove.gportal.hu
Bec Redicio
Halandó
Bec Redicio


Hozzászólások száma : 60
Age : 36
Tartózkodási hely : Los Angeles
Registration date : 2008. Aug. 12.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 12:55 pm

*Felkapta fejét a telefon csörgésére, de nem érdekelte igazán. Hisz még az ubi pakolásnak még nem telt le az ideje. Csupá csak egyik lábát kitettte a kád szélére, s hallotta ahogy a víz, és a hab csöpög lefelé róla egyre jobban és jobban. valahogy mégsem érdekelte csak az, hogy egykis nyugalma van, s nem kell George-ra gondolnia. nyugalmát a csengő szava szakította félbe. Levette szeméről a pakolást, mi eltüntette a sírás utáni foltocskákat, majd felkapta telefonját, s megnézte az üzenetet.*
-Szija Bec.Tudom hogy nem szóltam,de tegnap vettem repülő jegyet Los Angelesbe.Már itt is vagyok,a taxiban ülök.Nemsokárra megérkezem a lakásodra.Kitartás,Baby!Puszizlak....ó..ez gáz...
*Elfintorodott, kikelt a kádból, s habos lábakkal emelte fel törölközőjét, majd néhány pillanattal késöbb, immáron magaköré tekert törölközővel lépkedett az ajtóhoz. Kipillantott a kukucskálón, s mikor megpillantotta barátnőjét, elmosolyodott. S mikor kinyitotta az ajtót, kicsit megdöbbent mikor a pasit is meglátta. Pislogott párat. Pár pillanattal késöbb eszmélt fel, hogy még mindig törölközőben van, s hogy hajáról még mindig csöpög lefelé a víz, végigfolyva testén.*
-Szia Lahyla...ö....heló...*szólt kicsit zavartan a pasihoz. Igaz sok pasi látta már úgy, hisz a fotózások...de akkor is...ez most más volt.*
Vissza az elejére Go down
https://lanight.hungarianforum.com
Lahyla
Halandó
Lahyla


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Tartózkodási hely : Bp.
Registration date : 2008. Aug. 21.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 1:05 pm

-Jason,te mi a fenét keresel itt?Hogy gondoltad hogy utánnam jössz,és...-Az ajtóban hirtelen Bec tünt fel.A lányból elpárolgott a méreg,és Bec nyakába ugrott.-Jajj Baby,annyira hiányoztál!-Szipogta,szegény lányról kishijján leesett a törölköző.-Jajj,bocsi.Ő a testvérem.Igazából nem én hoztam,nem velem jött,csak...ez egy hosszú történet.Majd elmesélem.-Mondta jelentősség teljes pillantásokat lövelve Jason felé.
-Ugyan Lahyla,ne legyél ilyen!-Aztán Bec felé fordult.-Nagyon örülök,hogy megismertelek,szép hölgy-csókolt kezet neki.-Gyönyörűséged elvakít.Angyal vagy talán,hogy ilyen szemekkel áldott meg az ég?-kérdezte,tekintetét a lányébe fúrva.Lahyla csak fintorogva végig mérte a fiút,majd Becre pillantott.*Hm,egyébként szép pár lennének*Állapította meg,és ez mosolyt csalt az arcára.
Vissza az elejére Go down
http://www.darklove.gportal.hu
Bec Redicio
Halandó
Bec Redicio


Hozzászólások száma : 60
Age : 36
Tartózkodási hely : Los Angeles
Registration date : 2008. Aug. 12.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 1:16 pm

*A törölköző valóban majdnem leesett, s csúszott is le belőle egy kevéske, s kicsit zavarba is jöt, majd mikor lahyla elengedtekicsit megigazgatta törölközőjét, s pár pillanattal késöbb, már kézcsókot is kapott, s kicsit meg is lepődött. Elvörösödött, s persze egyből eszébe jutott george, s szinte azonnal elkapta kezét is. vett egy nagy levegőt, aztán ellépett az ajtóból.*
-Gyertek be...foglaljatok helyet...én addig magamra kapok valamit.
*S már ment is be szobájába, hogy magára vegyen valamiféle ruhát. Egy kis hálós szerkezetű egyberuhát vet fel, hosszú újjút, alá egy bugyit, s melltartót, hozzá pedig megszárította haját, s egy kis halvány sminket tett fel. Nagy levegő, s kicsivel késöbb már ismételten a kis asztal elött ült, s igazgatta haját. Persze édes volt a pasitól hogy olyanokat mondott neki, de akkor is george jutott eszébe.*
~jaj mért kell mindig rá gondolnom?! Mért nem tudok másra gondolni?!~
*Tette fel magának a kérdést. vagy 20 percig ott volt bent, s csak aztán hagyta el a szobát, s onnan egyenesen a fürdőbe ment, hogy tegyen fel némi halvány sminket. de szinte azon nyomban hogy bement oda, leroskadt a földre, s elbőgte magát. Hallkan sírt.*
Vissza az elejére Go down
https://lanight.hungarianforum.com
Lahyla
Halandó
Lahyla


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Tartózkodási hely : Bp.
Registration date : 2008. Aug. 21.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 1:23 pm

Lahyla mosolyogva pillantott körbe a házba.
-Nagyon otthonosan berendezted,baby.Amint Jason elindul haza,mesélhetsz,és én is mesélek.
-Hogy érted azt,hogy amikor elindulok haza?-kérdezte ártatlan tekintettel a vámpír.Már amennyire egy vámpír tekintete ártatlan lehet.Várakozóan nézett a lányra.
-Még ma haza indulsz!NE próbálj meg átverni,Jason!Haza mész,és szépen rendbe szeded az életed.Nekem elég a saját gondjaimat elviselnem,nincs szükségem a tieidre is!-jelentette be a lány,miközben az idő közben eltűnő Bec után pillantott.Míg várakoztak a lányra,felállt,és jobban körbe nézett.Jason is felállt.
-Télleg szépen berendezte.De ő maga sokkal szebb.-nyomta meg az utolsó két szót,és ő is a lány után pillantott.
Vissza az elejére Go down
http://www.darklove.gportal.hu
Bec Redicio
Halandó
Bec Redicio


Hozzászólások száma : 60
Age : 36
Tartózkodási hely : Los Angeles
Registration date : 2008. Aug. 12.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 1:30 pm

*Az idő múlásával kibőgte magát, megtörölte szemeit, s pár pillanattal késöbb rádöbbent, mit is tett. Ismét George után bőgött. A francba is! Ezt nem teheti meg. Összeszedve magát, feltéve némi smiknet alapozót hogy eltüntethese sírása nyomait, ment ki onnan, s kicsivel késöbb, már egy eröltetett mosollyal arcán állt az ajtófélfának dölve.*
-Jó hogy itt vagy. Kélrsz valamit inni? Te Jason?...
*s persze leesett neki, hogy Lahyla haza akarja küldeni a srácot, bár nem értette mért. Minden esetre nem tette szóvá, csak elindult a konyha felé, mi egybe volt építveaz étkezővel.*
-Egy teát...vagy valami erősebbet?
*tette fel a kérdést, s pr pillanat mulva az ő kezében már egy pohár Whiskey volt, jéggel. Belekortyolt, majd úgy tekintett vendégeire. Szemeiben szomorúság égett.*
~nem lehetsz ilyen buta kislány...nem sírhatsz azért aki megcsalt az istenért!!!!!~
*Korholta magát gondolatban.*
Vissza az elejére Go down
https://lanight.hungarianforum.com
Lahyla
Halandó
Lahyla


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Tartózkodási hely : Bp.
Registration date : 2008. Aug. 21.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2008 2:12 am

LAhyla zavartan pillantott a lányra.Hiszen Becet nem úgy ismerte mint aki iszik.Főleg nem ilyen korai időben.Minnél hamarabb beszélnie kell a lánnyal.Jasonra pillantott.
-Bec,beszélnünk kell.Akárhol.Most.CSAK KETTEN-nézett gyilkos tekintettel a srácra.Mgefogta Bec kacsóját,és behúzta a lány hálójába.
-Bec,mondd el mi történt pontosan!Öntsd ki nekem a szíved,baby.-Ölelte magához a lányt.
-Tudom hogy sírtál.Akkor is mikor öltözni mentél.Vörösek a szemeid.És láttam egy két felbontott piás üveget is.Kérlek baby,nem mehetsz tönkre egy ilyen hülye miatt!Nekem szükségem van rád!Ha te össze tőrsz,mégis mi lesz velem?-kérdezte,miközben a lány fejét simogatta.Ez talán egy kicsit önzőn hangzott...Pedig eggyáltalán nem akart az lenni.Nagyon szerette a lányt,és fájt neki ilyen állapotban látnia őt.Magát okolta miatta...Hogy miért nem hangoztatta a véleményét erélyesebben.Akkor talán most nem lenne ez.És még JAson is...áhh.A lány attól félt hogy menten ideg összeroppanást kap.Mindenesetre továbbra is szorosan ölelte magához a lányt.
Vissza az elejére Go down
http://www.darklove.gportal.hu
Jason
Halandó
Jason


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Registration date : 2008. Aug. 21.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2008 2:12 am

Jason mostmár teljesen egyedűl maradt a helységben.Nem nagyon tudta mit kezdjen magávalk addig,amíg a lányok elsírják egymásnak a csalódásaikat.Viszont ahogy jobban körülnézett...Egy ajtót pillantott meg,ami sem a fürdő,sem a háló nem volt.Kiváncsian indult meg felé.Mivel Bec és Lahyla is a hálóba volt,ezért jogosan feltételezte,hogy a szoba üres.Viszont benyitva...Egy újjabb hálóval találta magát szemben.A francia ágyon pedig egy férfi feküdt...meztelen.Jason döbbenten nézte az ágyon fekvő férfit,aki valószínűleg aludt.Dühösen vágta be az ajtót maga mögött,remélve,hogy erre majd felébred a kis álumszuszék...*Becnek szeretője van?!Az lehetetlen!Ő nem olyan!Nah majd én kiderítem mit keres itt ez az ürge!*
Vissza az elejére Go down
Travis Hamilton
Halandó
Travis Hamilton


Hozzászólások száma : 20
Age : 36
Tartózkodási hely : Los Angeles
Registration date : 2008. Aug. 12.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2008 2:44 am

*Álmos pillanatok, egy mozgalmas éjszaka...persze lelépett megint mielött a bulinak vége lett volna. Úgy érezte, felesleges maradnia. Míg nyugodtan szunyókált, még arra sem ébredt fel, hogy vendégeik vannak. csak átfordúlt hasára, s persze takaró kicsit lejebb csúszott róla, s egyik lába is kilógott alóla, s persze derekánál kezdődött a takaró, a többi pedig immáron az ágy másik oldalán terült el. Mikor az ajtaja bevágódott, szemei felpattantak. Felült, körbenézett, de senkit sem látott.
Kimászott az ágyból, magára kapott egy boxeralsót, és egy farmert, s megdörzsölte szemeit. Igaz kicsit kócos volt, de senki sem az ST. Lauder's szalonban ébred fel reggel...reggel...na jó...délután. *
~Ki a franc vágta be az ajtót?!~
*Tette fel magának a kérdést, majd átfésülte haját, s hagyta had legyen kiengedve, hisz semmi kedve nem volt azzal bajlódni hogy rendesen összefogja. Egy ideig még üldögélt odabent, azon agyalva, kellene neki egy fölső is. A szekrényből elővett egy izomtrikót, belebújt, majd úgy ment ki a szobából. Mikor a nappaliban megpillantotta a pasast, kicsit megdöbbent.*
-Üdv...*hangja mélyen búgott, kellemes dallammal csengett. Igaz még kicsit álmos volt, dehát ellene nem tehetett semmit sem. Esetleg egy csésze kv-t főzhetett volna csak magának, semmi egyebet. Bár az is megtette volna a hatását.*
~Remélem nem ő az a George....~*futott keresztűl benne a gondolat, s egy ördögi tűz szemében, mi persze csak néhány pillanatra lángolt fel.*
Vissza az elejére Go down
Bec Redicio
Halandó
Bec Redicio


Hozzászólások száma : 60
Age : 36
Tartózkodási hely : Los Angeles
Registration date : 2008. Aug. 12.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2008 4:54 am

*Kis meglepettség mikor Lahyla magával rántotta őt a fürdő szobába. Nem számított rá egy cseppet sem, s persze majdnem kidölt piája is, mi egy cseppet sem tetszett volna neki, de ez ama percben teljesen mellékes volt. Talán túlságosan is mellékes. letette a kis fűrdőszoba szekrénykére, aztán csendesen szólalt meg.*
-Ha az összeroppanásomtól tartasz, azzal néhány napot elkéstél...
*Felelte enyhe keserű felhanggal. Persze tudta, ezzel talán hibát követett el, mégsem tudott igazán mást mondani. Lehajtotta fejét, elgondolkodott egy pillanatra, majd lehuppant a kád peremére.*
-Nos...egyik nap meg lett beszélve, hogy találkozunk, s együtt bevásárolunk. Nem jött el. Én naívan azt hittem, hogy csak dolgozik, és nem tudott felhívni. Én is próbáltam őt, de nem vette fel. nem gyanakodtam. Bár kicsit furcsa volt, mert máskor mindig felvette.*egy kis szünetet tartott. Még komoly volt arckifejezése.*
-Aztán, mikor haza értem, valami zajt hallottam. Azt hittem otthon van, s pihen...eléggé hangszigetelt a szoba, így nem igazán tudtam mégis mi zajlik odabent. A konyhában lepakoltam, s köszönni akartam neki...aztán mikor benyitottam...
*Felsóhajtott, lehajtotta fejét, megingatta, s mikor felnézett, szemeiben könycseppek égtek, nem is akármilyen mennyiségben.*
-A legjobb barátnőmmel volt...a Mi ágyunkban...a Mi házunkban....*hangja remegett.*Elrohantam...nem szedtem össze cuccaimat sem. Ő utánam jött, én adtam neki egy pofont. Magyarázkodni akart...de nem engedtem neki. Megvettem az első jegyet ami ide jött, és megkértem Stephanie-t hogy szedje össze cuccaim...Tudod...Steph a húgom... és...most itt vagyok.
*Szipogott párat, előhalászott egy nagy csomag zsepit, elvett egyet, s elfordúlva kifujta orrát. Aztán a lányra pillantott.*
-Azóta is hívogatott...azt mondta ide jön...de...szerecsére Travis megoldotta helyettem a dpolgokat.*persze nem is részletezte ki az a Travis. Egyetlen árva szóval sem, hisz kisebb gondja is nagyobb volt annál. Nagy levegő, egy pillanatnyi szünet a buzgó könyekben, majd megtörölte arcát. Szerencsére sminkje víz álló volt, így nem tudott kárt tenni benne...annyira. Mikor ismét Lahylára pillantott, elmosolyodott. Aztán hangokat hallott kintről. Pontosabban Travis hangját.*
-Travis felkelt...*közben egy cica dörgölődött a lány lábához.*Jajjj Szijjja Tom...*ölébe kapta a cicát.*
Vissza az elejére Go down
https://lanight.hungarianforum.com
Jason
Halandó
Jason


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Registration date : 2008. Aug. 21.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2008 12:52 am

Jason furán méregette az előtte álló pasit.Ha meleg lett volna,biztos rágerjed... De mivel nem volt az,inkább arra öszpontosította a gondolatait,hogy lehet hogy ez a félmesztelen srác,a kiszemelt hölgy szeretője.Gyanakodva lépett hozzá közelebb.Újra végig mérte,majd kezet nyújtott neki.
-Jason.Mondd,honnan ismered Becet?
Kiváncsian várta a választ.Magában már szőtte a tervet,hogy hogyan is fogja a földbe verni,amennyiben beigazolódik a gyanúja.Merthogy ezt a srácot biztos nem hagyta figyelmen kívűl Bec szépsége.De azért bizakodó volt.Vissza húzta a kezét,és inkább leült a közeli székre.Nem vette le a tekintetét Travisről egy pillanatra sem.
Vissza az elejére Go down
Lahyla
Halandó
Lahyla


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Tartózkodási hely : Bp.
Registration date : 2008. Aug. 21.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2008 12:58 am

Lahyla nyugtatóan vonta magához a lányt,csitítgatta,nyugtatta.Iszonyú érzés volt őt így látni,olyan volt,mintha mind ez vele történne.Magéában megfogadta hogy megkeresi,és kiheréli azt a srácot,aki ilyet tett egy ilyen csodás,nagyszerű lánnyal.Figyelmesen hallgatta a történetet,és most a gyilkos tervbe egy újjabb ember képe jelent meg.Aztán hirtelen valami rosszul esett neki...*A legjobb barátnője...a távolság miatt már szerzett is magának újjat.És ennek megis lett az eredménye...Szegény,kicsi Bec!Úgy elhagyta magát.Valamit muszály csinálnom!
-Nyugodj meg Bec,nincs semmi baj!Minden rendben lesz,én itt vagyok veled.-Barátnője tovább sírt,végül ő törte meg a sírást,azzal hogy bejelentette,hogy a lakó társa felébredt.
-Kimenjünk a fiúkhoz Baby?
Vissza az elejére Go down
http://www.darklove.gportal.hu
Travis Hamilton
Halandó
Travis Hamilton


Hozzászólások száma : 20
Age : 36
Tartózkodási hely : Los Angeles
Registration date : 2008. Aug. 12.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2008 1:14 am

*Határozottan fogta meg a férfi kezét, közben alaposan végig mérte. Örült annak hogy nem George az. Persze az sem lett volna szerencsés egybe esés, hisz minden pillanatban egyre jobban és jobban utálta azt a fazont. Mikor a kérdést meghallotta, elmosolyodott.Benedvesítette alsó ajkát, gondolkodott azon, hogy kellene e valamit mondania, aztán elengedte a férfi kezét, körbe pillantott.*
-Én Travis vagyok.*mutatkozott be ő is, hisz ha egyszer a másik megtette. S persze valóban úgy hozza az illem, hogy bemutatkozás nélkül nem illdomos szóba elegyedni.Aztán a konyha felé vette az irányt. beletúrt még mindig kócos hajába, majd előhalászta magának a kv-t, s a főzőt is, s elkészítette azt magának. Arcán halvány mosollyal pillantott a képre mi ott díszelgett a pulton Alig néhány napja készült a közeli parkban. Hogy mennyit nevettek...becnek talán akkor volt feltörő jókedve hosszú idő óta elöször.
Míg a kv főt, ő maga kiment a férfihoz, hogy felelhesen kérdésére.*
-Nos...már jó régóta ismerem a kis apróságot.*villantott meg egy mosolyt.*még gyerekek voltunk mikor megismerkedtünk.
*S épp akkor nyilt a fürdőszoba ajtaja.*
-Szia Bec...Kézcsók a hölgynek!*mosolygott Lahylára, majd odalépett Bechez, s megölelte őt.*
Vissza az elejére Go down
Bec Redicio
Halandó
Bec Redicio


Hozzászólások száma : 60
Age : 36
Tartózkodási hely : Los Angeles
Registration date : 2008. Aug. 12.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2008 4:24 am

*Lahyla szavaira csak bólintott egyet. halvány mosoly jelent meg arcán, majd letörölte szemeit. Belepillantott a tükörbe, majd kicsivel késöbb immáron készen állt arra hogy kimenyen, s persze Lahylát is magával vonta. Odakint mikor meglátta Travist, elmosolyodott. Mikor az odament hozzá, ő megölelte szorosan fogta magához.*
-Szia Travis...*adott egy puszit a férfinak, s még hosszú ideig el sem engedte őt. Majd késöbb észbe kapva, ellépet tőle, de még mindig mellette állt, s egyik kezét a férfi derekán nyugtatta.*
-Lahyla...ő Travis Hamilton. A lakótársam, és támaszom a mostani időben.
*Travis persze csak mosolygott ezen.*
Vissza az elejére Go down
https://lanight.hungarianforum.com
Jason
Halandó
Jason


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Registration date : 2008. Aug. 21.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2008 4:38 am

Jason gyanakodva méregette a Travis nevű alakot.És most Becet is igen borúsan személte.Pontosabban Bec kezét.A kis öleléses jelenetnél legszivsebben megfolytotta volna a férfit.De úgy döntött nem tetsi.Inkább nemis törödik sem vele,sem a lánnyal.Úgyis más dolga van...Valami sokkal fontosabb.Nem azért jött ide hogy kisírt szemű,elhagyott kislányokat vigasztaljon.Ahoz neki se ideje,se türelme nincsen.Inkább Lahylat kezdte el szugerálni.Beszélnie kellet a lánnyal,minnél előbb.Van egy két dolog,amibe nem egészen avatta be...Nem is cűvolt benne teljesen biztos,hogy jó ötlet-e elmondani...Úgy döntött,férre teszi egy kicsit eme komoly dolgokat,és ő is bután,bárgyún vigyorogni fog a döbiekkel,miközben hosszasan beszélnek majd a semmiről.Mivel Lahyla Bec miatt utazott ide,gyanította hogy az ideje nagy részét vele fogja tölteni.És ő addig fog várni,amíg a lány meg nem hallgatja.Mert muszály.
Vissza az elejére Go down
Lahyla
Halandó
Lahyla


Hozzászólások száma : 10
Age : 28
Tartózkodási hely : Bp.
Registration date : 2008. Aug. 21.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2008 11:01 am

Lahyla keserű mosolyt villantott a Travis nevű srácra.Nem volt túl sok kedve bájologni.Azthitte kettesben lesznek Beccel,erre itt ez a két férfi,és ő annyira nem vágyik rájuk...De nincs mit tenni.Biztos volt benne,hogy Jasont minnél hamarabb haza küldi,vagy csomalogja,vagy postázza,vagy akármi,csak tünjön el innen...Aztán hirtelen valami fura érzés hasított belé...Tulajdonképpen miért is akarja annyira,hogy Jason elmennyen?
Talán hasznot huzhatna belőle...Talán ha ő és Bec...Ő képes lenne szeretni,tisztelni,és értékelni a lányt.Ebben biztos volt.*De hát vámpír!*Jött rögtön az ellen érv a fejében.Ami persze nem maradt válasz nélkül...*De csak fél vámpír!Majdnem olyan mint egy normális ember!* *MAjdnem...egy két esztétikai próblémát leszámítva...meg az étkezési szokásokat.* *Na és?Jó fej,megbízható,és szexy.Erre van Becnek szüksége!* *Vagy talán nem...Talán Becnek most egyedűl létre van szüksége...* *Neeem,Becnek egy támogató társra van szüksége !* *De hisz ott vagy neki te!* *De én nem tudom neki azt adni,mint egy férfi!* *Igen,tény ,hogy te nem tdusz akkora csalódást okozni.Ez miért is baj?!?* *Nem érdekel.Össze illenek.Össze hozó müvelet indul!Én leszek a randi guru!Wheheheh*A kis hangocska harsányan kacagott a fejében,és nyugátzta magában,hogy ő bizony egy zseni.Mert ki másnak jutna ilyen remek ötlet az eszébe?!Ilyen fantörpikus,ilyen nagyszerű,ilyen csudi jó?!?Nanána,hogy snekinek!Nanána,hogy ő a legnagyobb ász a világon!Naná,hogy ő a randi guru!Eme csodás gondolatokra az arcára is kiköltözött egy széles vigyor.*Már csak azt kell kitalálnom,hogy kezdek neki...Gondol,gondol,gondol!*(Ütögeti a fejét,ezzel nem kis figyelmet keltve.)
Vissza az elejére Go down
http://www.darklove.gportal.hu
Travis Hamilton
Halandó
Travis Hamilton


Hozzászólások száma : 20
Age : 36
Tartózkodási hely : Los Angeles
Registration date : 2008. Aug. 12.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 12:33 am

*Arcán halvány mosoly játszott mikor megpillantotta a másik férfi arcán elterülő gyanakvó pillantást. Oldalra billentette fejét, majd ellépett Bec mellől. Persze nem zavarta hogy senki sem vesz róla tudomást. Minden esetre úgy gondolta, talán jobb ha rendesen megmondja mégis ki ő Becnek, s nem pedig hagyni hogy higyék, valami más is van közöttük. Szavait persze talán érezhető volt, hogy Jason felé intézi.*
-Látom megdöbbentő jelenlétem...csupán csak néhány apró hete vagyok itt Beccel...olyan mintha testvérek lennénk...semmi komoly...
*Persze tudta ez a kutyát sem érdekli, csak épp talán a lányt, ki ott áll mellette, majd pár apró pillanattal késöbb immáron csendesen figyelt minden részletre, majd a konyhában tünt el. Valami reggelit akart magának mindennél jobban. Hisz majd éhen pusztúlt. A hüttőbe pillantott. Abban ott díszelegtek a piák, a tej, joghurtok...és...*
-No csak...*mosoly villant keresztűl arcán, hisz még volt bent egy kis adag kínai kaja, mit egyből le is foglalt magának. betette a mikróba fél percre, s mikor az átmelegedett, letelepedett, s enni kezdett.Ezáltal kivonva magát a többiek gyűrűjéből.*
Vissza az elejére Go down
Bec Redicio
Halandó
Bec Redicio


Hozzászólások száma : 60
Age : 36
Tartózkodási hely : Los Angeles
Registration date : 2008. Aug. 12.

Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 6:07 am

*Kicsit furcsán pillantott Travis után, de minden esetre megingatta fejét. Egy apró mosoly jelent meg arcán, majd megvonta vállát. Választ nem kapott előző kérdésére, mi az italra irányúl, így nem is eröltette. A feszült pillanat kicsit furcsán éríntette, valahogy nem volt hozzászokva...na jó...ez nagyfokú hazugság, de akkor is. valahol, mélyen odabent elmélyében, volt valami, ami nem engedte, hogy nagyon magára vegye ezt a fajta viselkedést.*
A telefon csörrent meg. Bocsánatkérön pillantott a nőre, s a férfira, s odalépkedett a telefonhoz. felvette.*
-Redicio...
-Jó napot kisasszony...a portáról telefonálok...Joel...*szólt egy férfi hang, kicsit talán bátortalanúl.*
-Á...miben segíthetek?
-Megjött a csomagja kisasszony...ön kért hogy szóljak...
-Jajj köszönöm!!!*arca felvidult.*Már is lemegyek érte.
*Azzal letette a telefont, majd Jason elé lépkedett, s csendesen szólt hozzá, miután megállt elötte.*
-Jason...segítenél nekem egy kicsit? Rendeltem egy két dolgot, és most jött meg...egyedűl nem tudnám felhozni...
~Travis meg úgy is tömi a fejét, és ujságot olvas...~
*tette hozzá gondolatban, majd kicsivel késöbb immáron egy kedves mosollyal arcán pillantott a srácra. Bízott benne hogy az igent mond neki, s végre lessz aki segít neki.*
Vissza az elejére Go down
https://lanight.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Bérlakások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bérlakások   Bérlakások I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bérlakások
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Los Angeles Night :: Lakónegyed (IC) :: Bérlakások-
Ugrás: